46 Yok Olan Geliyor!

0
3

Star Tv’nin uzun süredir merakla beklenen dizisi 46 Yok Olan, 27 Mart Pazar günü izleyiciye merhaba diyecek. Başrollerde; Erdal Beşikçioğlu, Melis Birkan ve Yasemin Allen gibi önemli isimler yer alıyor. Dizi, aynı zamanda 60 dakikalık bölüm uzunluğuyla Türkiye’de bir ilk oluşturacak.

46_yok_olan

Bitkisel hayattaki kız kardeşini iyileştirmek için kimyasal deneyler yaparak mücadele eden bir karakterin hikayesinin konu alındığı psikolojik – gerilim türündeki 46 Yok Olan, 27 Mart Pazar günü, saat 22:45’te Star Tv’de yayın hayatına başlayacaktır. Yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu 46 Yok Olan’ın senaryosuysa, Behzat Ç.’nin senaristi Ercan Mehmet Erdem tarafından kaleme alınmaktadır.  Aynı zamanda yine Behzat Ç. kadrosundan; Berkan Şal ve Ayça Eren, 46 Yok Olan’da rol almaktadır.

Özellikle Behzat Ç. adlı dizideki performansıyla son döneme damgasını vuran Erdal Beşikçioğlu’nun yanı sıra oyuncu kadrosunda: Yasemin Kay Allen(Selin), Melis Birkan(Ceyla), Saygın Soysal(Doğan), Berkan Şal(Salim), Ayça Eren(Ezo) ve Mert Bilgin(Ferit) yer almaktadır. Daha önce, alışılagelmişin dışında bir başkomiser karakteriyle karşımıza çıkan Beşikçioğlu, bu kez kardeşini kurtarmak için çalışmalar yapan Profesör Murat’ı canlandıracaktır.

Dizi duyurulduktan hemen sonra, Breaking Bad adlı dizinin uyarlaması olacağı yönündeki spekülatif haberler Beşikçoğlu tarafından yalanlanmıştır.

46 Yok Olan, 27 Mart Pazar günü, 22:45’te Star Tv ekranlarında izleyicinin huzuruna çıkacak.

Fragman: 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here