Yeni Sosyal Trend Message Me !

0
3

mesajmMessage Me Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bugün web dünyasında yeni bir sosyal ortam doğdu ve bi anda çok sevildi. Whatsapp ve Blackberry’den sonra ortaya çıkan ve ikisininde karışımı olan Message Me kullanıcılar tarafından çok sevildi.

Twitter, Facebook bi anda Message Me pin’i ile doldu Android ve İnternet olan telefonlar için ideal mesajlaşma sistemi olan Whatsapp’ın tahtına göz diken Message Me cep telefon numarasına  ihtiyaç duymadan Blackberry’nin mesajlaşma sistemi olan BBM’in pin özelliğinden esinlenerek numaranızı gizli tutarak sizi istediğiniz kişi ile mesajlaştırmakta hemde daha özgür bir şekilde!

Message Me diğerlerinden farkı kendinizi ifade ederken daha özgür bir şekilde yapabilmenizi sağlıyor. Message Me’de karşıda ki kullanıcıya elle çizdiğiniz resmi bile atabiliyosunuz. Message Me’de göze çarpan bir özellik ise Google görsellerden  foto alması ve çizim yapması çıtayı yükseltmiş durumda. Aynı zamanda Twitter ve Facebook gibi sosyal ortamlarlada çok işli dışlı olan Message Me bu konuda sınırsız özgürlük sağlayabiliyor. Twitter veya Facebook’ta yaptığınız bir yeniliği arkadaşlarınızla çevrenizle paylaşabiliyorsunuz. Grup sohbetleri ile çevrenizle daha fazla bağlantı kurabiliyorsunuz!

Message Me indirmek için Tıklayınız

İNDİR
Ferhat Arısüt

Yazının tüm hakları saklıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here