Android Telefon Hızlandırma Uygulaması

0
1

Android telefon kullanıcılarının ortak sorunu ”yavaşlık”. Ne kadar güçlü sistemlere sahip olsalarda artan uygulamalar ile hantallaşan Android sistemli telefonlar bu yavaşlığa karşı koyamıyorlar. Son zamanlarda artan yavaşlık şikayetlerine karşı bu yavaşlığı ortadan kaldırmasada azaltacak bir uygulama var kullanımı çok basit ve tamamen ücretsiz! Uygulamanın adı Clean Master Android telefonunuzu hantallaşmaktan kurtarabilirsiniz.

unnamed

Kendi telefonum içinde kullandığım bu uygulama son derece basit bir kullanıma sahip ve güvenilirdir. Telefonunuzda ki hızlanmayı gözle görülür bir şekilde farkedeceksiniz.

Clean Master uygulaması Android sistemli telefonunuzun ön belleğini temizler. Ön bellekten kastımız  nedir derseniz, Kalıntı dosyalar, araa geçmişi ve uygulama kaldırma gibi işlemleri çok kolay bir şekilde yapar. Ayrıca çalışan uygulamaları sonlandırarak ram tasarrufu yaparak telefonunuzun rahatlamasını sağlar.Süperkullanıcı izni vermeden telefonunuzu hızlandırır ve çalışan uygulama tasarrufu yaparak Android sistemli telefonunuzu hantallıktan kurtarır.

Clean Master uygulaması telefounuzda ki ram’i serbest bırakarak pil ömrünü uzatır gün içinde sadece 1 kere kullanarak bataryanızı uzatabilir telefonunuzu yavaşlıktan kurtarabilirsiniz.

Ayrıca Clean Master‘ın bir güzel yanı sildiği ön belleği, geçmişi, ve uygulamarın telefonunuzda ne kadar yer kapladığını ve Ram’i ne kadar rahatsız ettiğini size raporlu bir şekilde sunması. Her kullanışımda 150 mb ram’i rahatlattığımı raporlu bir şekilde görebiliyorum. Uygulamayı sizede öneririm özellikle bol uygulamalı kullandığınız bir Android telefona sahipseniz Clean Master kesinlikle telefonunuzda olmalı.

Clean Master uygulamasını kullanımını anlatan kısa video için buraya tıklayınız.

Clean Master uygulamasını İndirmek için Buraya tıklayınız. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here