Android telefondan para kazanma – Winat9 ve benzeri programlar

1
13

Android Telefon ve Bilgisayar’dan Para Kazanabilirsiniz!

Android telefondan para kazanabilirsiniz. Bu para sizi zengin etmesede App store ve Google Store’dan alışveriş yapabilir aylık biriken paranızla Paypal’ın geçerli olduğu E-ticaret sitelerinden alışveriş dahi yapabilirsiniz. Uygulamaların hepsi denenmiş ve kullanılmıştır. Android Family

 

Para Kazandıran Programlar!

 WinAt9

Android için para kazandıran ve kazandığınız parayı günlük paypal hesabınıza yatıran en kaliteli program Winat9’dur.WinAt9 Sadece Android ve İos platformlarında var. Uygulama mağazasında aratarak kolayca bulabilirsiniz. Aynı hesapla 5 cihaza kadar destekliyor. Günde 3 sefer (saat 11-14-17) de 2 adet reklam geliyor. Toplam 6 saat 9 a kadar reklamları izlediğiniz taktide gece 12 ye kadar paranız hesabınıza yatıyor. Telefonunuza gönderilen reklamlar 10 15 saniye sürmekte ve kaliteli Acun’un oynadığı, Milliyet’in mobil uygulasının tanıtıldığı kaliteli reklamlardan oluşmaktadır. Denedim ve kesinlikle gün sonunda paranızı paypal hesabına yatırıyor.

FeaturePoints

Uygulama olarak indirsenizde çalışma şekli mobil websitesine bağlı olarak hazırlanmış dolayısıyla safari,chrome gibi tarayıcılara yönlendirecektir sizi. Google’da FeaturePoint diye aratınca çıkıyor. FeaturePoints size oyun ve uygulama indirtterek çalışmaktadır. İndirdiğiniz uygulama ve oyun başına puan kazanırsınız. 5 dolar olunca paypal hesabınıza aktarabilirsiniz. 5 Dolar yapmak için kaç puan toplamamız gerekiyor diye sorucak olursanız 3000 puan biriktirmeniz gerekmektedir.

 Tapporo

Sadece Andorid cihazlarda çalışan bu uygulama Oro puanı topluyorsunuz. Oro puanlarını kırdırarak paraya dönüştürebilirsiniz. Çalışma sistemi FeaturePoints’de olduğu gibi indirme üzerine kurulu size oyun ve uygulama indirttirerek puan kazandırıyor ve 5 dolar topladığınız zaman bu parayı Paypal hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Tapporo’da extra olarak video izleyebiliyorsunuz indirme sistemi kadar puan vermesede yinede extra seçenek olarak güzel bir alternatif. 5 Dolar olması için 5000 Oro puanı toplamanız gerekiyor.

Tapporo’da referans kodu ile kayıt olursanız eğer 250 Oro puanı ile başlıyorsunuz. Benim referans kodumu yazarak kayıt olun 250 puan siz kazanın 50 puan ben :)

Referans Kodum: TAPFA25559

 Apptrailers

Uygulama mağazalarından direk indirebiliyorsunuz. Uygulama tanıtım videolarını izleyerek puan kazanıyorsunuz. Videolar kaliteli ve yüksek puanlar veriyor ancak uygulamada yinede hatalar olabiliyor. Offers bölümünde kayıt olma ve anket seçenekleride var oradanda extra puanlar kazanabilirsiniz. Ödemeyi paypal yoluyla güvenli bir şekilde alıyorsunuz.

FreeAPPWin

Andorid uygulamalara ücret vermek istemiyorsanız eğer FreeAPPWin tam size göre. Uygulama indirerek çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Kazandığınız haklar ile ücretsiz uygulamaları hiç bir ücret vermeden sahip olabiliyorsunuz. Para kazandırmasada para harcatmadan ücretli uygulama indirmenize yaran güzel bir android uygulaması.

Survey

Uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Anket başı cüzzi miktarlarda para kazandırıyor. Kaliteli bir uygulamadır. 15 dolar birikince hesabınızda parayı paypal hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Ancak 15 dolar olması için 1 ay’dan fazla zaman geçmesi gerek az para veriyor. Ancak Survey’de bu parayı kazanmak için saatler harcamıyosunuz anketler 20 30 saniyede bitiriyor.

PaidViewPoints

Bu uygulamayı diğerlerinden farklı olarak Pc’den kullanabilirsiniz. Her gün 1 anket dolduruyorsunuz. Ve sistem sizin bot olmadığınızı anlamak için kayıt olurken girdiğiniz bilgileri anket soruları arasında soruyor buna dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde hesabınızın kalitesi düşüyor ve anket başına para azalıyor. Anketler ingilizce translate kullanmanızı öneririm ne kadar çok düzgün bir şekilde ilerlerseniz anket başına para o kadar artıyor 15 Dolar olunca doğrudan paranızı Paypal hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Kaliteli bir uygulamadır. Her gün 15 saniyenizi ayırarak ayda 15 Dolar kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
Benim Referans’ımdan kayıt olarak 1 dolar kazanarak başlayabilirsiniz.

Buradan kayıt olabilirsiniz

 

1 YORUM

  1. TAPMA84172 arkadaslar bu kodu tapporo yu ilk açtığını zda sağ altta me yazan bölüme girin hemen en üstte ^^ Enter invinite code +250 ^^ yazan yere bu kodu yazın TAPMA84172 5 dolar için ilk adımınızı atmış olun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here