Facebook Çıkartma Kaldırma ve Engelleme Eklentisi?

0
1
Facebook Çıkartma Kaldırma ve Engelleme Eklentisi?

Sosyal medyanın en büyük topluluğuna sahip olan Facebook gün geçtikçe yeni özellikler eklemeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Bu yeni özellikler facebook kullanıcılarını her zaman memnun etmiyor. Hali ile  yeni özelliklerin kaldırılmasının yollarını arayan facebook kullanıcıları için yine ilgi çekici ipuçlarını yazmaya devam ediyoruz.

Facebook’un geçtiğimiz aylarda sohbet pencere bölümünü yenilemesi ve sohbet bölümünü daha aktif kılmak için mağazadan satın alınan çıkartmalar ile zenginleştirmesi kullanıcılar tarafından sevildi ancak bazı kullanıcılar bu yenilikten çok şikayetçi. Sohbet bölümününde kullanılan çıkartmaların yorumlarda da kullanılması tüm kullanıcıları sevindirmedi bazı kullanıcıların yorumları stickerlar ile boğması sonucu stickler’lardan yorumlar gözükmemeye başladı. Eğer sizde bu durumdan şikayetçiyseniz tam olarak Facebook Çıkartma Kaldırma ve Engelleme Eklentisi? sorusunun cevabı olan bir yazıya geldiniz

Facebook Çıkartma Kaldırma ve Engelleme Eklentisi?
Facebook Çıkartma Kaldırma ve Engelleme Eklentisi

Facebook Sticker’larını engellemek için indireceğiniz eklenti Firefox ve Chrome tarayıcısında sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sticker’ları sadece metin olarak görüyorsunuz ve ekranda ki gibi çok yer kaplamıyor hem görüntü hijyeni sağlamış hemde okumak istediğiniz önemli yorumlara daha rahat ulaşmış oluyorsunuz. Facebook smiley engelleyici eklenti Facebook severler olarak çok hoşunuza gidecek.

Facebook Çıkartma Engelleme Eklentisi

Firefox tarayıcısı kullanıcıları için eklenti

Chrome tarayıcısı kullanıcıları için eklenti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here