Facebook profilini hayran sayfasına dönüştürmek ?

0
1

facebook1

Sosyal Medya devi olan Facebook yeni bir özelliğini daha duyurdu. Her geçen gün kendini geliştiren Facebook yeni özelliğini kullanıcılar çok sevecek. Facebook’un yeni özelliğine gelicek olursak artık kullanıcılar profillerini hayran sayfasına dönüştürebilecek. Bu özelliğin amacı en fazla 5000 arkadaşa sahip olabiliyorduk ancak bu 5000 arkadaşında üstüne çıkmak istiyorsak eğer Facebook profilimizi hayran sayfasına dönüştürerek bunu mümkün kılabiliyoruz.

Bu özellikte tıpkı kullanıcı adı gibi tek seferlik oluyor. Profilinizi bir kere hayran sayfasına dönüştürdüğünüz zaman tekrar eski haline getiremiyorsunuz. Bu yeni özellik kullanıcılar tarafından çok sevildi herkesi arkadaş olarak ekleyip daha sonra hayran sayfasına çeviriyor profilini. Böylece 3000-4000 hayranlı sayfa sahibi oluyorlar.

Facebook profilini hayran sayfasına dönüştürmek ?

Kısacası, 5000′in üstünde arkadaş listeniz olacak ise; profilinizi hayran sayfası olarak değiştirmeniz çok mantıklı. Profilinize eklediğiniz resimler ve videolar direk hayran sayfanıza aktarılıyor. Bu işlemi yapmak için ise buraya tıklamanız yeterli.

Facebook hayran sayfasını tekrar profile dönüştürmek: Yazımda geri dönüşü olmayacağını belirtmiştik ancak Facebook yönetimi, bugün çıkarttığı bir sistem ile yanlışlıkla profilinizi hayran sayfasına çevirebileceğiniz gerçeğini göz önünde bulundurmuş ve tekrar profilinize geri dönmenizi sağlıyor.

  • Bunun için buraya tıklayıp, “kullanıcı adı“nızı ve “oluşturulan sayfa url“sini girmeniz yeterli. Kısa bir süre sonra Facebook yönetimi hesabınızı inceledikten sonra sayfanızın tekrar profile çevrildiğine dair bir mail alacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here