Facebook’ta Silenleri Görme ?

0
1

Facebook‘ta arkadaşlarımızdan herhangi birini eklediğimizde kabul edildiğinde bildirim geliyor. Ancak bu kabul edilmiş arkadaşlarımız kişi listesinden bizi sildiği zaman herhangi bir bildirim gelmiyor bu durumda kontrol etmezsek haberimiz olmuyor. Herkesin bir Facebook’un hesabı olmasından sonra arkadaş listelerimiz kabarmış durumda kim bizi silmiş haberimiz olmuyor bu durumda?

facebook'ta sileni görme

Peki siz Facebook’ta Silenleri Görmek istermiydiniz? Böyle bi özellik Facebook’ta bulunmasada çok kolay bir tarayıcı eklentisi ile olabiliyor. Çok basit bir şekilde tarayıcınıza kurabileceğiniz eklenti ile Facebook’ta Silenleri Görebilirsiniz. Facebook Unfriend Finder Eklentisi sayesinde bu merakımızı giderebilir bizi silen hayırsız arkadaşlarımızı farkedebiliriz. Eklenti ücretsiz ve kolay kullanıma sahip olduğu için baya işine yarayacaktır.

Facebook Silenleri Görme

Yapmamız gereken Bu adrese girip varolan tarayıcımıza göre eklentiyi indirmek. Firefox tarayıcısını kullanan kullanıcılarımız ilk önce Grasemonkey eklentisini kurmak zorunda.

Eklentiyi indirdikten sonra kurulumu otomatik yapacaktır. Diğer yapmanız gereken şey ise Facebook adresine girmeniz gerekiyor. Eklentiyi kurup Facebook‘a girdikten sonra Sol Menüde Unfriends‘i göreceksiniz. Oraya tıkladıktan sonra kurulum yapmadığınız için uyarı verecektir. Karşınıza çıkan tüm seçeneklere Next‘e tıklayarak ilerleyin.

next

Tüm seçeneklere Next dedikten sonra kurulumumuz bitti. Uygulama kurulduğu andan itibaren çalışmaya başlıyor. Uygulama çalışma sistemini anlatacak olursak; Arkadaş sayınızı sayıyor ve kişi listesinden sizi çıkaran arkadaşınızı tespit edip size bildirim ile haber veriyor. Hesabını kapatan, donduran arkadaşlarıda bildirim ile haberdar ediyor. Bu şekilde Facebook’ta Silenleri Görme işlemini başarı  ile sonuçlandırmış oluyorsunuz.

Ayrıca Unfriends bölümüne tıkladığınızda altda çıkan “Pending Request” kısmında arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişileri görebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here