Galaxy Note 3 Türkiye’ye ne zaman gelecek? Özellikleri nelerdir?

2
1

galaxy note 3 ne zaman çıkacak

Samsung firmasının başarılı Tablet telefonu Galaxy Note 2’nin yerini alması beklenen Galaxy Note 3 hakkında bir çok fısıltı var. Galaxy Note 3’ün Galaxy S4 gibi dört çekirdekli Exynos Octa 5 işlemci ve 5.9 inç’lik bir ekrana sahip olacağı idda ediliyor. Bu iddaların arasında Galaxy Note 3‘ün plastik OLED kullanabileceğide eklenmiştir. Ünlü bir teknoloji web sitesinin söylentisine göre Galaxy Note 3’ün tamamen farklı özelliklerle piyasaya çıkacağını idda ediyor.

Galaxy Note 3’ün Özellikleri Neler?

İmexbb.com‘un Galaxy Note 3 raporuna göre 6.3 inç’lik bir ekranla piyasaya çıkacağını ve 3.840 x 2.160 çözünürlük sunacak kullanıcılara. Böylece cihaz 734ppi gibi etkileyici bir ekran kalitesi ve yoğunluğu sunacak kullanıcılara. Galaxy Note 3 bunun yanı sıra 2.5 GHz dört çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM ile gelecek. 128 GB’lık depolama alanına sahip olacak.

İmexbb.com’un diğer açıklamalarına göre Galaxy Note 3 160 Gram ve 7 milimetre kalınlığına sahip olacağını idda ediyor. Galaxy Note 3’ün kamerası ise 5 Megapiksellik bir çözünürlüğe sahip olacağıı  idda ediyor.

Sitenin ortaya attığı iddayı ise diğer Teknoloji uzmanları çok uçuk ve gerçek olamayacağını söylüyorlar.

Galaxy Note 3 Türkiye’ye ne zaman gelecek? 

Galaxy Note 3 Türkiye’ye ne zaman gelecek? sorunun cevabı ise Haziran ayında Galaxy Note 3’ün tanıtımı yapılacağı söylentiler arasında.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here