Google Play Store’dan Paralı Uygulamaları Ücretsiz İndirmek (Freedom.APK)

5
1

google play store ücretli uygulamaları ücretsiz indirme

Android dünyasının fabrikası olan Google Play Store‘nin önemini Android kullanıcıları çok iyi bilir. Hemen her gün girdiğimiz uygulamalar indirdiğimiz Google Play Store bizim için çok önemli bir kaynak ancak bazen uygulamaların ücretli olması can sıkabiliyor. İhtiyaç duyduğunuz veya keyfi uygulamalara para vermek istemiyorsanız doğru yerdesiniz.

Şimdi size Google Play Store‘den paralı uygulamaları ücretsiz indirmenin yolunu anlatacağım. Ücretsiz hale getirebileceğiniz uygulamalar multiplayer olmaması gerekiyor. Yani bu yöntemle internet üzerinden oynanan oyunları indiremezsiniz single player oyunları tercih etmelisiniz.

Android Family

Google Play Store’dan Paralı Uygulamaları Ücretsiz İndirmek ?

  • Öncelikle android cihazınızın root’lu olması ve Google Play Store‘un yüklü olması gerekmekte.
  • Freedom.APK’yı bu adresten indirin. (Mevcut sürüm: Freedom-0.8.4.apk)
  • Şuan uygulama hazır ama Türkiye‘den kullanım için yapılması gereken bir şey daha var. Telefon saat dilimini değiştirmek lazım. Ayarlardan, Tarih ve Saat kısmına girin. “Otomatik tarih ve saat” ayarını deaktif edin, Daha sonra alt tarafta “Saat dilimini seç” seçeneği kullanılabilir olacak. Buradan, saat dilimini “Moscow GMT +4” olarak değiştirin. Şimdi asıl işleme geçebiliriz.
  • Uygulama başladıktan sonra, indirmek istediğiniz application’ın üzerine tıklayın ve yüklenene kadar bekleyin. Yüklenince de keyfinize bakın

Freedom’la Hangi Uygulamaları İndirebilirsiniz?

  • İndirebileceğiniz uygulamaların güncel bir listesini, uygulama sahibi yayınlıyor. Bu adresten güncel listeye ulaşabilirsiniz.

Diğer Uyarılar

  • Freedom’un çalışmasını istiyorsanız Google Play Store 4’ü güncellemeyin. Aksi halde çalışmaz.
  • Avrupa Birliği üye ülkeleri, Amerika, Avusturalya ve Kanada’da çalışmaz.
  • Freedom’u silmek istiyorsanız, önce uygulamaya girin. Menü’den Stop yaptıktan sonra uygulamayı silin. Eğer bu işlemi yapmazsanız Freedom’suz Google Play Store’u kullanmazsınız.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here