HTC One Google Edition Özellikleri ve Fiyatı ?

0
1

Samsung firmasının android arayüzüne sahip Galaxy S4 Google sürümünü tanıtmasından sonra süpriz olarak HTC firmasıda aynı konferansda HTC One modelinin Google sürümünü tanıtmıştı. Kullanıcılar için  HTC‘nin bu süprizinden sonra HTC One Google Edition Özellikleri ve Fiyatı ? merak konusu oldu.

HTC oneHTC firması geliştiriciler konferansında süpriz olarak tanıttığı HTC One Google Edition modeli hakkında ser verip sır vermiyor. Teknoloji piyasasında merak konusu olan bu model şimdiden çok tartışılmaya başlandı. CNET‘in resmi olmayan açıklamalarına dayanarak HTC firması HTC One Google Edition modelini yaz döneminde piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor şeklinde iddaları bulunuyor.

HTC One Google Edition Özellikleri

Teknobilimcilere göre muhtemelen yaz döneminde piyasaya sürülücek olan HTC One Google Edition Android piyasasında kendine has arayüzü olan sense arayüzünden vazgeçeceği söyleniyor.

Daha sık güncellenen bir cihaz olması için çalışmalar yapan HTC’nin en büyük sıkıntısı yeni nesil bir telefon alıp geçen senelerde sürüm güncelleme yapılmaması sebebiyle tozlu android sürümlerine kullandırmak mecburiyetinde kalıyorlar eğer piyasaya sürülürse android sürümleri hızlı bir şekilde gelmiş olacak ve htc arayüz güncelleme yapması ve kullancıları bekletmesi gerekmeyecek.

htc one google edition özelliklerHTC One Google Edition Fiyatı

HTC One stok ayayüzüne sahip olan model hakkında herhangi bir resmi fiyat bilgisi yok operatörlerin satışını yapacağı bu model hakkında  kesin bir bilgisi yok HTC One Google Edition ilk olarak ABD piyasasında boy gösterecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here