Instagram Takipçi Artırma Uygulamaları

0
1

İnstagram Takipçi Arttırma Uygulamaları 

Sosyal medyanın fotoğraf blog’u olan İnstagram’ı Facebook satın aldıktan sonra yeni özellikleri ile kullanıcıların aktif olarak kullandığı bir ortam haline dönüştü. Hemen her android telefonda olan İnstagram kolay kullanımı ile sevilen bir ortam haline geldi. Bu kadar yoğun olarak sevilen ve kullanılan İnstagramın uygulamalarıda gün geçtikçe artmaya başladı. instagram-followerBu uygulamalar ile takipçi arttırabilir fotoğraflarınıza uygulamanın izin verdiği ölçüde beğendirebilirsiniz. Uygulamalar kaliteli ve zararsızdır reklam yapmaz profillerinizi kirtletmez bu yüzden hiç korkmadan kullanabilirsiniz.

AddMeFast

Takipçi artırma uygulamaları içinde en kalitelisi olan AddMeFast Tek yapmanız gereken siteye üye olup kredi kazanmak. Sadece instagram bulunmuyor AddMeFast’te Facebook,Twitter,Youtube Sosyal ortamlarıda mevcut olan uygulamada bunlardan puan kazanarak İnstagram’da harcayabilirsiniz bu puanları. Youtube video izleyerek kolayca puan kazanabilirsiniz.  Add Site/Page bölümünden hesabınızı ekleyerek takipçi kazanabilirsiniz.

Uygulama adresi: http://addmefast.com/

Instagramers

Takipçi kazandırma özelliği ile birlikte İnstagram kullanımı ve ipuçları ile çok yararlı olan bir uygulamadır. İngilizce bilmiyorsanız ve İnstagram kullanıyorsanız bu uygulamalayı kesinlikle öneriyorum size yardımcı olacaktır.

Uygulama adresi: http://instagramers.com/

 

Graminator

Kullanımı son derece kolay olan bir uygulama olan Graminator, kayıt olan her kullanıcıya bir defaya mahsus ücretsiz kredi veriyor ve bu krediler ile İnstagram takipçisine dönüştürebilirsiniz.

Uygulama adresi: http://graminator.com/

 

Followgram

Basit arayüzü ile kullanım kolaylığı olan Followgram uygulamalası binlerce kullanıcıya sahip ve son derece güvenli bir uygulamadır. Kullanmanızı önerebilirim.

Uygulama adresi: http://followgram.me/

 

Ferhat Arısüt

Yazının tüm Hakkı Saklıdır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here