Instagram’a Video Nasıl Eklenir ?

0
1

Facebook‘un satın almasından sonra popülerliği artan İnstagram‘a her gün yeni bir özellik daha ekleniyor. Geliştiricilik adına iyi işler yapan Facebook bu özelliğini İnstagram üzerindede uyguluyor. Yeni geliştirmeler ve güncelleştirmeler ile sosyal medyayı etkisi altında bırakan Facebook ekini İnstagram için yepyeni bir özelliği tanıtmak üzere.

instagram video özelliğiBu yeni özellik ne diye sorucak olursanız İnstagram’a artık video yükleyebileceksiniz! Yeni özellikten haberdar olan kullanıcıların şimdiden kafalarında soru işaretleri oluştu. Instagram’a Video Nasıl Eklenir ? gibi soruları sosyal medya forumlarında sormaya devam ediyorlar. Bizde yazımızda İnstagram’a video nasıl yüklenir bunu anlatacağız.

TechCrunch sitesinin güvenilir kaynaklara dayandırdığı habere göre Instagram’a video desteği geliyor.  Yönetim 20 Haziran‘da bir etkinlik düzenleyerek İnstagram’ın video özelliğini tanıtacaklar.

instagram-android-1020_large_verge_medium_landscapeFacebook‘un rakip olarak gördüğü Vine adlı uygulamayı bütün kullanıcılar biliyordur. Sosyal medyada etkin olarak kullanılan Vine Facebook rakip olma peşinde. Twitter’ın bünyesinde gelişen Vine‘ın 13 milyon kullanıcısı bulunuyor.

Fotoğraf filtreleri ile İnstagram’a rakip olan Twitter’ın bu hamlesine İnstagram’danda video özelliği ile karşılık geldi. Konuya ilişkin henüz resmi bir açıklama yok ancak Vine’ı tahtından etmek de şimdilik pek kolay görünmüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here