Internette gezerken para kazanmak! (2013)

1
1

Hayatımızın her alanında kullandığımı internetten hepimiz para kazanmak isteriz? Kim oturduğu yerde sosyal medya kullanırken, E-Postalarını kontrol ederken veya internetten film izlerken bir yandanda para kazanmak istemez. Üstelik hiç birşey yapmadan internette dolaşırken para kazanmanın bir yolu var hemde çok kolay.

affiliate_xyeze_17-01-2013_24

İnternetten kolayca para kazanmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız. ”Perk” uygulamasını Chrome web tarayıcınıza eklemeniz gerekiyor. Web dünyasında gezinirken, arama yaparken veya Film izlerken bir yandanda para kazanabilirsiniz.

Perk tarayıcısı  Google Chrome alt yapısını kullanarak siz internette gezdikçe puan veriyor. Sonra bu puanları paraya çevirebiliyorsunuz. Size garip gelebilir ama bu para kazanma yolu web dünyası için yeni birşey değil Bing‘de denemişti ancak ilgi görmediği için kaldırıldı.

Perk tarayıcısı biliyor ki insanların alışkanlıklarını değiştirmek zor ve ilgi çekmek kendi uygulamasını kullandırmak için puanlama sistemi ile siz bu tarayıcı kullandıkça para kazanmanızı sağlayacak bir özellik geliştirmiş.

Perk Lite uygulamasını Chrome mağazında bulabilirsiniz. Chrome tarayıcısına ekleyerek hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Web dünyasında gezinti dışında başka alternatifler sunan Perk sosyal medyada içerik paylaşmak, Sitelere kaydolmak gibi başka yollarlada para kazanabileceğiniz bir sistemle çalışıyor.

Uygulama adresi: Perk Lite

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here