Link kısalt para kazan!

0
2

k_11170742_siteee

Link kısaltma servisi olarak bir çok site bu alanda hizmet veriyor bunlardan bir kaçı sadece link kısaltarak para kazanmanızı sağlıyor. Link kısaltma servisleri normalde uzun linkleri reklamsız bir şekilde kısaltmanızı sağlayarak kolaylık sağlamayı amaçlar. Ancak gelişen Web dünyası ile bu alanada reklam sığdırmak mümkün hale geldi.

Link kısaltma servisleri bu anlamda kullanıcıların para kazanmasını sağlıyor hemde tek yapmanız gereken link kısaltmak ve bu kısaltığınız link’e istenen sayının tıklanması.Bu sistemin nasıl çalıştığını nasıl para kazandırdığını öncelikle anlatarak kafanızda ki soru işaretlerini giderelim.

Link Kısaltma Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Kısaltılmış olan linklere her tıklayan kişi için sistem hesabınıza belirli bir miktarda tıklama ücreti yatırıyor. Bu yüzden kısaltmış olduğunuz linkleri ne kadar çok ortamda paylaşırsanız o kadar tıklanma demek buda sistem bakiyenizin artması demektir. Eğer internet ortamında iyi bir uploader’seniz film, program, müzik gibi verileri internete aktarıyosanız bu işten para kazabilirsiniz Link kısaltma servisleri sayesinde, İndirme linklerini kısaltarak para kazanabilirsiniz.

Para Kazanabileceğiniz Link Kısaltma Servisleri

Link.TL

Adsız1-610x250
Link.TL sistemi güvenilir ve kaliteli bir sistemdir. Ödemeleri yapar ve bir sorun çıkartmaz dünyada en fazla tıklanma başına parayıda Türkiye’ye vermektedir.

1000 Tıklanma: 5 Tl vermektedir.

Sistemin ödeme alt limiti: 10 TL.

Ödemeler Paypal veya Banka Hesabınıza her  ayın 2 sinde ve 17 sinde yatırılıyor. Sisteme referansınız ile gelen her üyeden ömür boyu %10 Refarans kazancı sağlarsınız. Sadece link kısaltarak değil referans sağlayarakta kazanabilirsiniz.

Bc.Vc

bfstt

Bc.Vc link kısaltma servisi ücret olarak diğer sistemden biraz daha farklı yabancı kaynaklı olduğu için Türkiye’ye tıklama başına verdiği para biraz daha az. Bu iki sistemde tıklama ücretlerinde aylık kurlara göre dalgalanma olabilir. İkisinide takip etmenizi öneririm kaliteli ve ödeme yapan en sağlam firmalardır.
1000 Tıklanma: 1.75 $ kazandırmaktadır.
Sistemin alt ödeme limiti: 5 $
Ödeme şekli: Paypal hesabınıza yapılıyor.
Not: Yabancı Ülkelerden  1000 Tekil Tıklama İçin 4$ vermektedir. Ayrıca getirdiğiniz her referans üyesinin kazancından %20 kazanç sağlıyorsunuz.
 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here