Nokia N8 İnternet Ayarları ?

0
1

Nokia n8 internet ayarları

Nokia‘nın yeni telefonu N8 piyasaya çıkmasından sonra kullanıcılar Windows Phone modellerine alışamadı. Doğal olarak ortaya bir sürü soru işareti çıktı. Soru işaretlerinden biriside Nokia N8 Turkcell İnternet Ayarları Nasıl yapılır ? SosyalÇene olarak sorunuzun yanıtı yazımızda.

İlk olarak yapmanız gereken birinci adım Turkcell İnternet ayarlarını aktif etmek için müşteri hizmetlerini arayarak cihazınızın internet ayarlarını talep ediniz.

Nokia N8 Turkcell İnternet Ayarları ?

  •  Nokia N8 için internet ayarları yapmak için ilk olarak menüye giriniz ve daha sonra ayarlar bölümüne geliniz.Daha sonra ise bağlantı ayarlarına giriş yapınız.Bağlantı ayarları içinde tekrar ayarlar bölümüne giriniz.

nokia n8 internet ayarları nasıl yapılır

  • Nokia N8 internet ayarlarını aktif hale getirmek için daha sonra ”İE hedefler” bölümüne geliniz ve erişim noktası ayarlarına geliniz.Size kullanılabilir erişim noktası otomatik kontrol edilsinmi diye bir seçenek soracaktır buradan ”Hayır” seçeneğini seçiniz.O bölümden paket veri seçeneğini seçiniz ve tamam dedikten sonra Paket verisi erişim noktası ismi ‘’cepten.internet’’ yazınız.

Yazımızda anlattığımız adımları doğru bir şekilde uyguladıysanız eğer Nokia N8 telefonunuzda özgürce internette dolaşabileceksiniz. Nokia N8 internet problemini adımları doğru bir şekilde uyguladıktan sonra hala yaşıyorsanız eğer yazımızın altına yorum bırakarak destek isteyebilirsiniz bu konuda editör arkadaşlarımız size yardım edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here