Samsung Galaxy S4 Mini Ne zaman çıkacak? Özellikleri ne olacak?

0
1

Samsung firmasının tanıtımını yaptığı veya piyasaya sürdüğü yeni gözdesi olan Galaxy S4’ün konstre hale getirilmiş modeli olan Galaxy S4 mini Ne zaman çıkacak? Diğer merak edilen soru ise Galaxy S4 mini’nin özellikleri ne olacak?

514849719628400279

Galaxy S4 mini Ne zaman çıkacak?

Samsung firması bu konuda pek sır vermesede Teknoloji dünyasındaki söylentilere göre Galaxy S4 Mini Haziran ayında çıkacağı söylentilere arasında ancak bu konuda farklı düşünen Teknoloji uzmanları ise telefonun temmuz ayının ortasında piyasaya sunulacağı söyleniyor. Galaxy S4’e kulllanıcıların alışmasını bekleyen Samsung Firması doğru hamle ve doğru zamanla birlikte Galaxy S4’üde piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Galaxy S4 mini’nin özellikleri ne olacak?

Galaxy S4 Mini’de 4.3 inç değerinde. 960×540 çözünürlük sunan ekran, 256 ppi oranında. Exynos 5210 çipi kullanması beklenen Samsung Firmasının tek sim kartlı modelde dört çekirdekli işlemci kullanması, çift sim kartlı modelinde ise, çift çekirdekli işlemci kullanması düşünülüyor. Sistem olarak Android 4.2.2 olacağı idda ediliyor. Arayüz olarak ise TouchWiz Nature UX 2.0 UI olacağı idda ediliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here