Samsung Galaxy S4 Pil Yüzdesi Nasıl Gösterilir?

0
1

Samsung firmasının Galaxy serisinin son gözdesi olarak piyasaya sürdüğü Galaxy S4 kullanıcılar tarafından çok sevildi. Yeni tasarım ve içeriksel özellikleri ile beraberinde eski Galaxy kullanıcıların kafasında soru işareti oluşturacak yenilikler getirdi. Galaxy S4 sorunları olan bir telefon değil ancak getirdiği bazı özellikleri soru işareti bırakıyor.

samsung galaxy s4 pil yüzdesi nasıl gösterilirGalaxy S4 Pil yüzdesi özelliği telefonda bulunmuyor daha sonra ayarlardan değiştirerek kullanmak mümkün. Kullanıcıların son günlerde sorduğu Samsung Galaxy S4 Pil Yüzdesi Nasıl Gösterilir? sorusunun cevabını yazımızda vereceğiz. Çok önemli bir özellik olmasada göz aşinalığı olan insanlar için rahatsızlık verebilir Galaxy S4’ün pil yüzdesini göstermemesi ama bundan değiştirerek kurtulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Pil Yüzdesi Nasıl Gösterilir?

Samsung Galaxy S4 pil yüzdesini göstermek için aşağıda anlatacağımız adımları doğru bir şekilde uygulayarak ekranda pil yüzdesini görebilirsiniz.

  • Galaxy S4 pil yüzdesini görmek için ilk önce ”Ayarlar” bölümüne giriniz.
  • ”Ayarlar” bölümüne girdikten sonra ”Cihazım” bölümüne giriş yapınız.
  • Daha sonra aşağı doğru baktığınızda ”Pil Yüzdesini Göster” ibaresini göreceksiniz bunu aktif hale getirerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Sosyal Çene olarak Samsung Galaxy S4’ün pil yüzdesi sorununu yazımızda çözmüş olduk eğer doğru adımlarla uyguladıysanız problem kalmayacaktır.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here