Skype Messenger Nasıl Güncellenir?

0
1

Microsoft‘un Msn Messenger’ı piyasadan kaldırmasından sonra alternatif olarak sunulan Skype Messenger‘a kullanıcılar alışmaya başladı. MSN messenger’dan farklı olarak İnternet üzerinden sesli konuşmak, videolu görüntü yapmak ve yazışmak daha aktif ve kolay hale getirildi.Yeni özelliklerle kullanıcılara tanıtılan Skype‘de bazı ufak sorunlar yeni güncellemeler ile aşılmaya çalışılıyor.

skype güncelleme nasıl

Bu yeni özellikleri kullanabilmek için Skype Messenger’ı güncellemeniz gerekiyor. Sosyalçene olarak Skype Messenger Nasıl Güncellenir? sorusunun cevabını yazımızda veriyoruz.

Skype Messenger Nasıl Güncellenir?

Skype Messenger Nasıl Güncellenir

  • Yukarıda uyarıyı görmeye başlıyorsanız Skype Messenger’ı güncellemeniz gerekiyor. Daha sonra sizden kurulum aşamasına geçerek gereken yerlerle ileri demeniz gerekmektedir.

skype güncelleme

skype nasıl güncellenir

  • Yukarı adımı geçiceksiniz ve yükleme aşamasına geldikten sonra Skype otomatik olarak kapanacak ve tekrar açılacaktır.Kullanıcı adınızı ve şifreniz ile girip yaptıkran sonra güncelleme işlemi tamamlanmış olacaktır.

skype güncelle

 

Karşınıza oturum aç ekranı çıktığını gördüyseniz skype adresiniz güncellenmiştir. Skype Güncelleme sorunuzun cevabını Sosyalçene olarak yazımızda vermiş bulunuyoruz. Yeni özellikleri rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Şimdiden hoş sohbetler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here