Sosyal Kapsama Alanını Merak Ediyormusun?

0
1

Vodefone’nun yeni bir uygulaması ile sende Sosyal Kapsama Alanını ölç. www.sosyalkapsama.com ‘da Ümit Erdem’in anlatımını yaptığı uygulama ile  Sosyal Medya hesaplarına bakarak Sosyal Kapsama alanını belirliyor ve ona göre yorum yapıyor. Sosyal Kapsama puanın belirlendiği bu uygulamada Sosyal Medyada ne kadar aktif olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Screen-Shot-2013-04-24-at-17.26.13

Ümit Erdem’in ağzı ile Sosyal Medya’da ki yerinizi puanınızı kapsadığınız alanı öğrenmek istermisiniz? Çok zevkli bi uygulama www.sosyalkapsama.com ‘a girerek şifre vermeden sosyal medya kapsama alanınızı öğrenebilirsiniz. Ümit Erdem videolu bir şekilde sosyal medyayı ne kadar kullandığınızı  söylüyor. Ayrıca Vodefone’lılara bir süprizide var uygulamanın giren bütün Vodefone’lulara bedava internet veriyor.

Sosyal Medya’da ne kadar aktifsiniz Facebook, Twitter, İstagram gibi mecraları ne kadar kullanıyorsunuz ve Sosyal Medya kapsama alanınızı  merak ediyorsanız o zaman sizde www.sosyalkapsama.com gelmelisiniz. Hem zevkli bir şekilde Sosyal Medya hesaplarınızın analiz raporunu alıyorsunuz hem bedava internet kazanıyorsunuz hemde eğleniyorsunuz.

Vodefone Sosyal Medya Kapsamı en fazla olan kullanıcıların listesini yaparak Twitter’dan duyuruyor bu liste’de sizde olabilirsiniz tek yapmanız uygulamada kendinizi göstermeniz!

İşte Sosyal Kapsama alanı olarak ilk 10’a giren Kullanıcılar

BJGk9JGCYAMyyCA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here