TeamViewer İle Uzak Bağlantı Nasıl Yapılır?

0
2

TeamViewer uygulaması ile kendi bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara çok rahat bir şekilde ID ve Şifre yardımı ile bağlanabilirsiniz. Uygulama çok güvenlidir istediğiniz zaman bağlantıyı kesebilirsiniz. ID ve şifre otomatik oluşturarak her uygulamayı açışınızda program kendini güncelleyerek her hangi bir güvensizliğe yol açmaz.

teamviewer nasıl kullaanılır

TemaViewer uzun zamandır uzak bağlantı için kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Bilgisayarlar arası kolayca müdahale etme, güvenli bir şekilde dosya paylaşımı yapmaya izin veren uygulamalıdır. TeamViewer ile ilk tanışmanız ve nasıl bağlanıcağınızı bilmiyorsanız eğer bu yazı tam size göre TeamViewer İle Uzak Bağlantı Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabı yazımızda.

TeamViewer İle Uzak Bağlantı Nasıl Yapılır?

  • TeamViewer ile uzaktan bağlantı yapmak için ilk önce TeamViewer indirmeniz gerekiyor. İndirip kurması çok basit bir uygulama olan TeamViewer‘ı indirdikten sonra çalıştırmaya başladığınız size kullanıcı ID ve şifre verecek eğer bilgisayarınıza bağlanılmasını istiyorsanız bu kullanıcı ID’ını ve şifrenizi karşı tarafa yollarak TeamViewer yönenim ekranına yazması gerekiyo ve doğru bir şekilde sizin bağlatınıza müdahil olabilecektir.

teamviewer ile uzaktan bağlantı

  • Bu işlemi yaptıktan sonra ikinci resimde bulunan ekran karşı bağlandığınız ekran olacaktır onun ekran görüntüsü ekranınıza yansıyacaktır.

teamviewer ile bağlanma

  • TeamViewer ile uzaktan bağlantı çok basittir uygulama panelini açtığınızda türkçe olarak herşeyin çok kolay kullanabildiğini anlayacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here