Telefon Rehberinden Facebook Arkadaşları Silme Nasıl Yapılır?

1
2

Sosyal medya ortamları artık tamamen mobil cihazlarımıza uyumlu hale geldi hatta öyleki Facebook arkadaşlarımız bile telefon rehberine senkronize olmuş halde. Facebook yönetiminin 2012 yılında yenilik olarak kullanıcılara sunduğu bir özellik olan telefon rehberi arkadaş listenle senkronize olması çoğu kullanıcı için güzel olsada bundan şikayetçi olan kullanıcılarda var.

Özel numaraların diğer arkadaşlara geçmesi veya Facebook hesabında numara olmayan rehberinde sadece arkadaşlarının ismi ve resmi gözüken kullanıcılar bu özelliği kaldırmak istiyorlar Telefon Rehberinden Facebook Arkadaşları Silme Nasıl Yapılır? sorunun cevabını yazımızda vereceğiz.

facebook_smartphone-1280x960

 

Telefon rehberiniz Facebook adresinizdeki arkadaşlarınızla dolduysa eğer bu durumdan kurtulmak çok kolay şimdi anlatacağımız yol ile Telefon Rehberinden Facebook Arkadaşları Silme nasıl olur bunu açıklayacağız. Teker teker silerek sizi uğraştıran bir işlem değil tek buton ile tamamen sistem kendisi siliyor ve herhangi bir zararı yok sistemin.

Telefon Rehberinden Facebook Arkadaşları Silmek için ilk yapmanız gereken Facebook hesabınıza giriş yaparak Bu Link‘e tıklayarak  Butonuna basmanız gerekiyor.

facebook hesabı telefon rehberi

Butona bastıktan sonra Telefon Rehberinden Facebook Arkadaşları Silmesi 1-2 saat sürebilir.

1 YORUM

  1. geçen gün arkadaş sormuştu bunu. linki yolladım bayağı teşekkür falan etti kız. sayende muhabbet ettim kızla gece boyunca :) çok teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here