Tüm E-posta Adreslerinizi Gmail’e Bağlayın

0
1

Mynet ile başlayan E-posta yolculuğu şimdilerde çok farklı yere geldi herkesin birden fazla maili bulunmakta. Şimdi e-posta hizmeti veren bir çok servis var. Hotmail, Yahoo vb. Bir çoğumuzun birden çok e-posta adresi var. Farklı servislerden e-posta adresi alıp düzenli kontrol etmek zahmetli bir iş bu maillerinizi tek bir mail adresine bağlayabilirsiniz.

Birden fazla mail adresinizi tek bir mailde toplamak için ihtiyacınız olan sadece Gmail hesabı. 10 GB kadar büyük dosyaları gönderme imkanı da sunan Gmail hesabınızda kolaylıkla diğer mail servislerinde e-postalarınızı birleştirebilirsiniz.

gmail-ice-aktarma-islemleri

 

Gmail hesabınıza giriş yaparak  sağ üst köşeden ayarlara gidip ardından “hesap ve içe aktarma işlemlerine” girin. Alt kısımda “postaları ve kişileri içe aktar” bölümünü göreceksiniz. “Başka bir adresten al” bağlantısına tıklayın ve içe e-posta adresinizi girin.

gmail-ice-aktarma-islemleri-2

E-postalarınızı alacağınız adresi girdikten sonra devam et butonu ile bir sonraki adıma geçin. Şifrenizi girdikten sonra Gmail hesabınıza seçtiğiniz seçtiğiniz tercihlere göre e-postalarınız alınacaktır. Artık tüm mailleriniz bir tek adreste toplanmış olacaktır.

Ferhat Arısüt

Tüm hakları saklıdır. ©

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here