Turkcell, Avea, Vodefone Sms ile Tweet Nasıl Atılır?

1
1

Operatörlerin çok kısa zaman önce açıkladıkları yeni özellik olan Sms ile Tweet atabilmek kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılandı. Sosyal medya‘nın hayatımıza tamamen adapte olmasından sonra mobil cihazların sosyal medya kullanımı bi hayli aktifleşti.

parca-kontor

Bu durumdan operatörlerde kendini geliştirerek yararlanmak istiyor. Artık Cep telefonunuzdan Sms ile Tweet atabilirsiniz çok basit bir şekilde hem yazımızda Cep telefonunuzda nasıl Sms ile Tweet atabileceğinizi anlatacağız.

Turkcell Sms ile Tweet Nasıl Atılır?

Başla yazıp 2555′e gönderin. Kullanıcı adınız ve şifreniz istenecektir.  Kullanıcı adınız ve şifrenizi yolladıktan sonra Tweet atma işlemine başlayabilirsiniz. Günlük Tweet alma sayısı 100 ile sınırlıdır.

Twitter’dan gönderilen bütün kısa mesajlar ‘ÜCRETSİZ’dir. Sizin göndereceğiniz her kısa mesaj 41,5 kuruş olarak ücretlendirilecektir. Mevcut bir SMS paketiniz varsa, göndereceğiniz kısa mesajlar paketinizden düşmeyecektir.

Avea Sms ile Tweet Nasıl Atılır?

Avea‘da Sms ile Tweet atmak için Başla yazıp 2444‘e gönderin. Kullanıcı adınız ve şifreniz istenecektir.  Kullanıcı adınız ve şifrenizi yolladıktan sonra Tweet atma işlemine başlayabilirsiniz. diğerlerinde olduğu gibi Günlük Tweet alma sayısı 100 ile sınırlıdır.

Avea operatöründe Twitter’dan gönderilen bütün kısa mesajlar ‘ÜCRETSİZ’dir. Sizin göndereceğiniz her kısa mesaj 41,5 kuruş olarak ücretlendirilecektir. Mevcut bir SMS paketiniz varsa, göndereceğiniz kısa mesajlar paketinizden düşmeyecektir.

Vodafone Sms ile Tweet Nasıl Atılır?

Başla yazıp 2444e gönderin. Kullanıcı adınız ve şifreniz istenecektir.Kullanıcı adınız ve şifrenizi yolladıktan sonra Tweet atma işlemine başlayabilirsiniz. Turkcell’de olduğu gibi Tweet alma sayısı 100 ile sınırlıdır.

Vodafone‘da Twitter’dan gönderilen bütün kısa mesajlar ‘ÜCRETSİZ’dir. Sizin göndereceğiniz her kısa mesaj 41,5 kuruş olarak ücretlendirilecektir. Mevcut bir SMS paketiniz varsa, göndereceğiniz kısa mesajlar paketinizden düşmeyecektir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here