Buradasınız
Ana Sayfa > Teknoloji > Mobil Araçlar > ipuçları > Turkcell Vınn Dns Nasıl Değiştirilir?

Turkcell Vınn Dns Nasıl Değiştirilir?

Turkcell Vınn kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi Turkcell Vınn Dns adresi nasıl değiştirilir? Bir çok kullanıcı Dns değiştirmenin Turkcell Vınn’da olmadığını sanıyorlar ama Turkcell Vınn’da Dns değiştebilirsiniz.

 

Turkcell-3G-Mobil-Modem-VINN

Turkcell Vınn Dns değiştirme işlemi için Turkcell Vınn’ınız yazılım bölümünü açarak. ”Ayarlar” sekmenize girmeniz gerekiyor. Ayarlar sekmesine girdikten sonra şimdi görsel olarak göstereceğim adımları izleyerek Turkcell Vınn Dns Nasıl  değiştirilir sorusunun cevabını vereceğiz.

İzleyeceğimiz adımlar olarak ”Mevcut Profiller” sekmesine girerek ardından ”Yeni Profil” bölümüne tıklayın, alt sekmede yeni oluşturacağınız profil için bir isim yazarak ilerleyin. Bu adımda sadece ”İleri’‘ seçeneğiyile sonra ki adımlara geçiyoruz.

 

turkcell-vınn-dns-degistirme1

Bu alanda hiç bir değişiklik yapmadan ”Ağ Ayarları” sekmesine gireceksiniz.

turkcell-vınn-dns-degistirme2

Bu adımda ise Dns adreslerini yazarak ardından Tamam seçeneğine basacaksınız. Bu son işlemi tamamlayarak Dns değiştirme işlemlerini sonlandırmak için yapmamız gereken son adıma geçiyoruz.

turkcell-vınn-dns-degistirme3

Turkcell Vınn Dns değiştirme işlemini tamamlamak için son olarak yapmamız gereken adım için bağlantımızı kesiyoruz ve yeni oluşturduğunuz profili seçerek tekrardan internetten bağlantınızı aktif hale getirmeniz gerekiyor. Turkcell Vınn Dns değiştirme işlemi tamamlanmıştır artık istediğiniz engelli siteye girebilirsiniz.

turkcell-vınn-dns-degistirme4

  Turkcell Vınn ayarları Turkcell Vınn dns ayarları Turkcell Vınn dns değiştirme Turkcell Vınn dns nasıl değiştirilir Turkcell Vınn hata verdi Turkcell Vınn internete bağlanmıyor

One thought on “Turkcell Vınn Dns Nasıl Değiştirilir?

Bir Cevap Yazın

Doğrulama *

Top