Twitter Otomatik Tweet Silme ve Zamanlanmış Tweet Oluşturma ?

0
1

Sosyal Medya kavramı denince akla gelen ilk Twitter geliyo nedenini hiç sorguladınız mı? Televizyonların , Gazetelerin ve Radyoların sansüre uğradığı şu günlerde insanlara özgürlük sağlayan Twitter kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Twitter Profilleri bu nedenle önemli bir hal alıyor kişi yazdığından sorumludur sonuçta.

the-beginner-s-guide-to-twitter-d5e5ee7224

Twitter‘ı önemsiyorsanız size göre bi uygulamadan bahsedeceğim. Az Tweet atmak çok fazla takipçiye sahip olmak Twitter için bir popülerlik göstergesidir. Attığımız Tweetlerin bir süre sonra anlamlarını yitiriyor ve Tweet sayımızı fazla gösteriyor bundan rahatsız oluyorsanız bunun için yazılmış bir uygulama var.

Attığınız Tweet‘i istediğiniz zaman otomatik silebiliyor. Örnek; Bir maç sonrası Tweet‘ler attınız ve  5 6 saat sonra bu Tweet‘ler önemini yitiriyor bu uygulama sizi uğraştırmadan bu Tweet’leri silebiliyor!

Twitter Otomatik Tweet Silme ve Zamanlanmış Tweet Oluşturma ?

Uygulamayı kullanmak için Twitter hesabınızla bir kere giriş yapmanız yeterli. Bahsedeceğim uygulamanın adı Efenmr uygulaması Hashtag ile Tweet silmenize olanak sağlayan Efenmr uygulaması ile istediğiniz Tweet’i istediğiniz zaman diliminde silebilirsiniz. Örnek ”Galatasaray bu maçı alacak başka yolu Yok #10m ” Tweet’in sonuna eklediğimiz #10m yani 10 minutes (dakika) sonra silinecek komutu verdiğimizi gösteriyoruz. Programda zaman dilimi ayarı yaparak 10 dakika veya belirlediğimi zaman ayarlamasından sonra Tweet’imizi otomatik siliyor!

tweet

  • Uygulama yabancı olduğu için İngilizce zaman dilimi kavramlarını bilmeniz gerekiyor.
  • minute= dakika, hour=saat, day= gün, week= hafta, month= ay, year= yıl
  • Yukarıdaki ingilizce zaman dilimlerinin başına # işareti koymanız zaman dilimini belirlemek için yeterli olacaktır.

efemr

Uygulama size sildiği Tweet‘ler listesinide gösterebiliyor. Uygulama tarafımca kullanılmıştır hiç bir sorunu olmayan güvenle kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here