Ücretsiz Araç Sorgulama Nasıl Yapılır? Bedava Kaza Sorgula

17
24

Ücretsiz Araç sorgulama artık mümkün. Eskiden bu işlemi yapmak için bir sürü bürokrati devlet kapısını aşındırmanız gerekiyordu. Teknolojinin gelişmesi hayatımızın her alanında faydalarını gösterdiği gibi devlet sistemlerininde 1 tık ötemizde olmasını sağladı.

Araba-Kazaları-Videoları

Ücretsiz kaza veya hasar sorgulama yapmak artık mümkün. 2. El araba piyasası için önemli bir özellik olan Ücretsiz kaza veya hasar sorgulama işlemi alıcının madur olmamasını sağlıyor. Piyasada Sms ile Araç kazalarını sorgulayabilecek  1 2 sistem bulunmakta ancak bunlarda fahiş Sms ücretleri ile el yakıyor. Bu yazımızda Ücretsiz Araç kaza sorgulama nasıl yapılır? sorunusun cevabını vereceğiz.

Öncelikle Araç kaza sorgulama işlemini yapabilmek için Şasi No, Motor No, sahibinin TC Kimlik Numarası, sahibinin Vergi Kimlik Numarası, TRAMER Kaza İhbar No gibi bilgilerden birini bilmeniz gerekiyor. Bunlara sahip olmak çok kolay araç sahibi herhangi bir bilgi saklamıyorsa size yalan söylemiyorsa bunlardan birini vermeye çekinmeyecektir.

Ücretsiz araç sorgulama için Burayı Tıklayın. Araç vergi borcunu öğrenmek için ise Burayı Tıklayın.

Ücretsiz Araç Sorgulama Nasıl Yapılır?

araç kaza sorgulama

araç kaza sorgulama.2jpg

 

17 YORUMLAR

  1. Ya hocam düşün şimdi internet bir araba alacaz bunun hasar var mı diye ya cepten 4 TL verecez 5664 e gönderecez ya da buradan yapacaktık ama yapılmıyor. İnternet’ten görmüşüm arabayı nerden bileyim şasi no t.c no ve üstelik mesala araba Ahmet veli üzerine ama kaza yapan Mehmet Deli ise karşına çıkmıyor bilgiler nasıl bi sistem bu konuda biraz daha bilgilendirirsen sevinirim.

  2. kardeşim giriyorum ama hep 3 tane alternatıf çıkıyor 1’si de Plaka ve Sigortalı TC Kimlik No ile Sorgulama bir türlü resımdekı sayfaya girip sorguluyamıyorum nasıl aşıcam bu sorunu lütfen yardım et admin kardeşim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here