Yeni iPhone 5S Haziranda Görücüye Çıkıyor!

0
1

İphone severlerin merakle beklediği İphone 5S’in çıkış tarihi sonunda belli oldu. Söylentilere neden olan Apple firması bu söylentileri ortadan kaldırmak için İphone 5S’in çıkış tarihini açıkladı. Apple Analisti Gene Munster’in açıklamasına göre yeni İphone 5S Haziran ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak. İphone markasının hedefi tutturması için her zaman doğru hamle halan Gene Munster’ın açıklamasına göre çok yakın bi zamanda Lansmanı yapılacak olan İphone 5S’i görücüye çıkartılacak.

iphone-5s

Munster’ın açıklamalarına göre Apple’ın İphone 5S’in haziran ayında piyasa sürme nedeni Samsung’un Galaxy S4 piyasaya sürmesine cevap niteliğinde. Bu yıl Eylül ayında satışa sunulacağınıda açıklayan Munster ucuz olacağını belirtti.

Haziran ayında görücüye çıkacak olan İphone 5s’in bir ay içinde 4 milyon satılmasını hedeflendiğini belirten Munster Apple firmasının hedeflerinin büyük olduğunu belirtti.

Piyasa uzmanlarına göre İphone 5S’in bu satış hedefini tutturamayacağını ve İOS 6’da Harita probleminden dolayı İphone 5’in satış sayısının bile 5 milyonu geçmediğini göz önünde bulundurursak İphone 5S için pekte umut yok.

Munster İphone 5S’in özellikleri hakkındada açıklamalarda bulundu. Hızlı bir işlemci ve daha iyi bir kamera bulunacağını söyleyen Munster İphone 5S’de daha önce kullanılmamış özelliklerinde bulunucağını belirtti. İphone 5S’in NFC teknoloji ile piyasaya çıkması ihtimaller arasında görülüyor.

İphone kullanıcıların merakle beklediği İphone 5S Haziran ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak bakalım Akıllı telefon piyasasını nasıl yenilikler ile buluşturacak.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here