YouTube Reklamları Nasıl Engellenir?

0
1

Web dünyasında reklam pastasının %90‘ına sahip olan Google, Youtube ile anlaşmasından dolayı videoların altınada reklam yerleştirmeye başladı. Adwords‘e yeni sistem geliştirerek reklam verme olanağı sağlarken Adsense kullanıcılarının Youtube platformundan para kazanmasına olanak sağlayan Google’nın bu özelliği bazı Youtube sevenleri rahatsız etti.

youtube reklamları engellemeYoutube‘da video müdavimleri devamlı alt reklamların çıkmasını video’yu izleme olanağını engellemesinden dolayı şikayetçi oldu. Ancak reklam gelirlerinin çok yüksek olması bu alanda iyi bir gelir sağlayan Youtube bu şikayetlere pekte kulak asacağa benzemiyor. Kullanıcıların şikayetleri bi hayli çok olsada bu alanda iyi gelir elde eden Youtube yönetiminin şikayetleri pek dikkate alacağa benzemiyor.

youtube reklamları engelleYouTube Reklamları Nasıl Engellenir? bunun bir yolu yok mu diye sorarsanız Sosyal Medya’nın Sosyal Çenesi kısa bir araştırmadan sonra Youtube reklamlarını engelleme yolunuda buldu!

Yazımızda anlatacağımız eklenti sadece Chrome‘da çalışıyor. Çünkü chrome üzerinde geliştirilen bu eklenti Youtube reklamlarını engelleme görevi görüyor sizi rahatsız eden reklamları ortadan kaldırmış oluyor.

Youtube Reklamlardan kurtulmak isteyen Google Chrome kullanıcıları için yapılmış süper bir eklenti. Screwads isimli eklenti sayesinde YouTube reklamlarını engelleyebilirsiniz. Eklentiyi yukarıdaki bağlantıdan tarayıcınıza ekleyip daha rahat ve engelsiz bir YouTube gezinimi sağlayabilirsiniz.

Screwads eklentisini indirmek için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here