YouTube Video Görüntüleme Geçmişini Durdurma

1
1

İnsanın içinde merak diye bir canavar var. Bu canavar yeri geldiğinde başkalarının hayatına burnumuzu sokmayı onların hayatlarını incelemeye neden olabilir. Ben dahil bir çoğum

Bilgisayarınızda olup bitenleri merak eden insanlar mutlaka olmuştur. Arkadaşlarınız ya da kardeşleriniz siz yokken bilgisayarınızda neler olup bittiğine göz atabilir. Bundan hoşlanmayanlardan biri olarak sizlere YouTube’da izlediğiniz videoların daha sonra karşınıza gelmek üzere kaydedilmemesi için ne yapmanız gerektiğinden bahsetmek istedim.

YouTube’a girdiğinizde ilk karşınıza gelen sayfada daha önceden izlediğiniz videoların listesi yer alır. Bu listede bazen yer almaması gereken videolar olabilir.

Müstehçen içerikleri kastetmiyorum ama dinlediğiniz bir şarkının klibinde bile bazen görülmesini istemediğiniz sahneler olabilir.

Geçmiş kaydını durdurmak için öncelikle YouTube’a giriş yapın. Sağ üst köşede fotoğrafınızın yer aldığı alandaki menüye girmek için fotoğrafınızın sağındaki tırnağa tıklayın.

Ardından video yöneticisi bağlantısına gidin.

Video yöneticisinde yüklediğiniz videolar yer alır. En sol kısımdaki listede ise yüklenenler bağlantısı aktiftir. listede yer alan geçmiş bağlantısına tıklayıp daha önce izlediğiniz videoların listesini açın.

Üst kısımdaki iki seçenekten sağda er alan görüntüleme geçmişini duraklat seçeneğine tıklayın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here