Youtube’dan MP3 İndirme

0
1

Eskiden oldukça zahmetli bir iş olan Youtube’dan MP3 indirmek şimdi çok basit hale geldi. İnternet müzik indirmek için Ares, Limewire gibi programlar indirmemiz gerekiyordu. Çokta güvenli olmayan bu indirme uygulamalarının yerini gelişen web ile birlikte Mp3 dönüştürücü siteleri aldı. sosyas

Tek tıkla Videoları istediğimiz formatta indirebiliyoruz. Mp3 dönüştürme işini o kadar geliştirmişler ki videonun kalitesinden formatına kadar seçenekler ile ayarlayabiliyoruz. Tek yapmanız gereken videonun Urlsini sitede çıkan orta kısıma yapıştırmak ardından Convert tuşuna basarak videonun Download linkinin çıkmasını beklemek. Kaliteli sunucuları sayesinde kısa sürede dönüştürme yaparak kaliteli bir şekilde MP3 veya bir başka formatta videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Youtube MP3 İndirme sitesi için Buraya Tıklayınız.youtube_mp3_donusturucu

Altarnatifler

Altarnatif olarak diğer siteleri vermek istediğim çünkü diğeri ingilizce ve çok seçenekli eğer sadece MP3 olarak indirmek istiyorsanız bunu Türkçe dil seçeneği olan ve daha basit bi arayüzlü sağlayan servisler var.

Altarnatif MP3 Dönüştürücüsü 1  için Buraya Tıklayınız.

Altarnatif MP3 Dönüştürücüsü 2  için Buraya Tıklayınız.

Altarnatif MP3 Dönüştürücüsü 3 için Buraya Tıklayınız.

Birbirinden sağlam bir çok MP3 indirme sitesi bulunmakta şuan piyasada bulunan en kaliteli ve kullanımı kolay olan MP3 dönüştürücü siteleri bunlar tek tıkla birden fazla müzik ve video indirebilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here