Skip to content

Android Telefon Hızlandırma Uygulaması

Android telefon kullanıcılarının ortak sorunu ”yavaşlık”. Ne kadar güçlü sistemlere sahip olsalarda artan uygulamalar ile hantallaşan Android sistemli telefonlar bu yavaşlığa karşı koyamıyorlar. Son zamanlarda artan yavaşlık şikayetlerine karşı bu yavaşlığı ortadan kaldırmasada azaltacak bir uygulama var kullanımı çok basit ve tamamen ücretsiz! Uygulamanın adı Clean Master Android telefonunuzu hantallaşmaktan kurtarabilirsiniz.

unnamed

Kendi telefonum içinde kullandığım bu uygulama son derece basit bir kullanıma sahip ve güvenilirdir. Telefonunuzda ki hızlanmayı gözle görülür bir şekilde farkedeceksiniz.

Clean Master uygulaması Android sistemli telefonunuzun ön belleğini temizler. Ön bellekten kastımız  nedir derseniz, Kalıntı dosyalar, araa geçmişi ve uygulama kaldırma gibi işlemleri çok kolay bir şekilde yapar. Ayrıca çalışan uygulamaları sonlandırarak ram tasarrufu yaparak telefonunuzun rahatlamasını sağlar.Süperkullanıcı izni vermeden telefonunuzu hızlandırır ve çalışan uygulama tasarrufu yaparak Android sistemli telefonunuzu hantallıktan kurtarır.

Clean Master uygulaması telefounuzda ki ram’i serbest bırakarak pil ömrünü uzatır gün içinde sadece 1 kere kullanarak bataryanızı uzatabilir telefonunuzu yavaşlıktan kurtarabilirsiniz.

Ayrıca Clean Master‘ın bir güzel yanı sildiği ön belleği, geçmişi, ve uygulamarın telefonunuzda ne kadar yer kapladığını ve Ram’i ne kadar rahatsız ettiğini size raporlu bir şekilde sunması. Her kullanışımda 150 mb ram’i rahatlattığımı raporlu bir şekilde görebiliyorum. Uygulamayı sizede öneririm özellikle bol uygulamalı kullandığınız bir Android telefona sahipseniz Clean Master kesinlikle telefonunuzda olmalı.

Clean Master uygulamasını kullanımını anlatan kısa video için buraya tıklayınız.

Clean Master uygulamasını İndirmek için Buraya tıklayınız. 

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DÖVİZ KURLARI

Satış
Alış
USD
USD
18.5371
18.5038
EUR
EUR
17.9555
17.9232
GBP
GBP
20.1038
19.9995
CHF
CHF
18.9299
18.8092
SAR
SAR
4.9300
4.9212
JPY
JPY
12.8409
12.7565
RUB
RUB
0.3229
0.3187
CNY
CNY
2.5997
2.5662

KÜLTÜR SANAT

© Sosyal Çene 2022 | Melon Adworks Creative Agency