Skip to content

En İyi Dosya İndirme Programları

İyi bir internet kullanıcısı dosya indirme yükleme ile çok uğraşır. İnternette indirdiğiniz dosyaların hızını ve güvenliğini sağlamak için yazılan programlarla bu alanda içli dışlı olursunuz. Eğer devamlı internetten dosya indiriyorsanız tarayıcınız bu alanda size yetmeyebilir yavaşlığından şikayetçi olacaksınızdır.

SosyalÇene olarak En İyi Dosya İndirme Programlarının yazısını yazdık işinize yarayacak birbirinden yarayışlı dosya indirme programları internette özgürce dosya indirmenizi sağlayacak. Bu alanda en güvenli ve en fazla kullanılan yazılımlardan bir kaçını tanıtacağız. Yazılımların ücretsiz olması ve türkçe desteğinin bulunması ayrıca kullandığınız tarayıcı ile senkronizasyonu olması kullanım kolaylığı sağlıyor.

En İyi Dosya İndirme Programları

1-) JDownloader 

jdownloader indirEn iyi dosya indirme programlarının başında gelen JDownloader, java tabanlı ve açık kaynak kodlu ücretsiz bir indirme yöneticisidir. JDownloader, Rapidshare – Megaupload – Hotfile başta olmak üzere hemen hemen tüm dosya barındırma sitelerinden dosya indirmeyi kolaylaştırmak amacı ile üretilmiştir.

  • Kullanıcılarına çoklu paralel indirme, captcha algılama, otomatik dosya çıkartma ve daha birçok ayrı özellik sunar. Programın içerisinde link şifreleme desteği vardır.CCF, RSDF ve yeni olan DLC dosyalarını aktarım özelliklerine de sahiptir.
  •  Youtube, Vimeo, Clipfish gibi sitelerden doğrudan olarak video indirebilme olanağı sunar. JDownloader için Java Runtime Enviroment (jre/jdk) 1.5 ya da üst sürümleri gerekir.

JDownloader İndirmek için Tıklayınız.

2-) İnternet Download Manager

internet download manager indirEn iyi Dosya İndirme programları yazımızda 2. sırada yer alan Internet Download Manager, programı ile internetten birden fazla indirme linkini daha hızlı ve daha kolay indirmenizi sağlayan bir indirme yöneticisi programıdır.

  • Internet Download Manager ile film, müzik, video, resim gibi bir çok dosyayı internet bağlantınızın kat kat üstünde hızla indirebilirsiniz. Dosyaları indirirken durdurma ve tekrar başlatma özelliği, dosya indirirken bağlantınız kesildiğinde daha önce kaldığınız yerden indirmenizi devam ettirme gibi bir çok güzel özellik bulunmaktadır.
  • Internet Download Manager ile izlediğiniz video ve filmleri eş zamanlı olarak hem indirebilir hemde dinleyebilirsiniz. Sade ve basit arayüzü ile her türlü kullanıcıya hitap eden bir programdır. İDM dosya indirmenin yanı sıra izlemekte olduğunuz herhangi bir videoyu bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirmenize de imkan sunuyor. Popüler video sitelerinden direkt olarak videolar indirebilirsiniz. Video indirmenin yanında beğendiğiniz animasyonları da IDM ile indirebilirsiniz.

İnternet Download Manager İndirmek İçin Tıklayınız.

3-) Orbit Downloader

orbit downloader indirEn iyi dosya indirme programları yazımızda 3. sırada yer alan Orbit kolay kullanımlı ve üstün özelliklere sahip bir dosya indirme yöneticisidir. Yazılım kendi kategorisindeki tüm diğer yazılımların sahip olduğu standart özellliklerden çok daha fazlasına sahiptir. Bunlardan bazıları; youtube videolarını ve rapidshare dosyalarını innDirebilme, siteler üzerindeki flashları yakalayabilme, metalink desteği olarak sıralanabilir. Yazılım Türkçe dil desteğine sahiptir ve tamamen de ücretsizdir.

  • Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme, İnanılmaz İndirme Hızı, Süper Hafif: Küçük boyutlu ve kaynak harcama dostu, Rapidshare indirme desteği. Internet Explorer, Firefox, Maxthon ve Opera Desteği. Metalink indirme desteği. HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP protokolleri desteği. Ayarlanabilir Proxy Sunucu Desteği. İndirme durdurmak ve devam etme desteği.

Orbit Downloader İndirmek için Tıklayınız.

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DÖVİZ KURLARI

Satış
Alış
USD
USD
18.5371
18.5038
EUR
EUR
17.9555
17.9232
GBP
GBP
20.1038
19.9995
CHF
CHF
18.9299
18.8092
SAR
SAR
4.9300
4.9212
JPY
JPY
12.8409
12.7565
RUB
RUB
0.3229
0.3187
CNY
CNY
2.5997
2.5662

KÜLTÜR SANAT

© Sosyal Çene 2022 | Melon Adworks Creative Agency