Skip to content

Facebook üyelerine çok yakın ilgi!

Bildiğimiz üzere facebook şu sıralar değişimler gösteriyor. Mark Zuckerberg bu sıralar CEO’su olduğu şirketin anlaşılan gelişimini yakından takip ediyor. Facebook üzerinde yer bulan değişimlerden biri gizlilik ayarlarının üst framede yer bulması, sürükle bırak özelliği, Kullanıcı profilinde kapak fotoğrafı altındaki kısımda düzenlemeler gibi yeniliklere, sitede ve güncellemelerde yer verilmişti. Şu sıralar değişim gösteren facebook rakiplerinden farklılık ile sıyrılmayı gerçekten başarıyor.

Facebook üyelerine çok yakın ilgi!
Facebook üyelerine çok yakın ilgi!

En son olarak gelen durum güncelleme kısmındaki “ne var ne yok?” sorusu ilk defa görenler için biraz gülümsetici olabilir. Güncellemelerin genelde ardını arkasını bırakmayan facebook değişik güncellemelerle de para kazanmayı sağlıyor. Bu para kazanmaya yönelik uygulamalardan birisi anasayfada durum güncellemenizi herkezin görebilmesi için “Tanıtımını yap” ve arkadaş olmayan üyelerin mesajlarının gelen kutusuna düşmesi için 1 $ ücretli tarife yer alıyor.

Facebook bilinen üzere milyonlarca üyeye sahip bir platform ve alanında en iyisi. Halka arzıyla çok konuşulan sosyal medya devi günler geçtikçe daha fazla gelişerek kendini her zaman kanıtlıyor. Site üzerinden oynanan oyunların, uygulamaların, firma reklamlarının, sayfa reklamlarının vb. bir çok reklamı varken ücretli kullanımlar ortaya çıkması garip olsada facebook yinede sosyal medya devi olmaya devam edecektir. Çoğu kişinin günlük 1 kere bildirim, mesaj, yorum, beğeni gibi içeriklerini kontrol ettiği sitenin Türkiye’de de kullanımı çok yaygın.

Hakkında en çok dedikodu dönen ve milyonlarca insana mutluluk yaşatacak deneyimler sunmak elbetteki her babayiğidin harcı değil.Fakat eminiz ki facebook bunu başarabilmek için elinden geleni yapıyor.Gerek güncellemeleri,gerek site içeriği,gerek fark yaratan uygulamaları ve gerekse meraklı bakışlar arasında çıkan facebook kapak fotoğrafı gibi yenilikler.Başarısının sırrı öyle gözüküyorki bu saydıklarımızdan geçiyor.Türk bir girişimcinin sitesi quup.com’da umarım böyle bir sosyal medya devi kadar olmasada içerik olarak bizi mutlu edecek kadar olur.

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DÖVİZ KURLARI

Satış
Alış
USD
USD
13.4261
13.4020
EUR
EUR
15.2166
15.1892
GBP
GBP
18.2521
18.1574
CHF
CHF
14.7308
14.6368
SAR
SAR
3.5792
3.5728
JPY
JPY
11.8156
11.7379
RUB
RUB
0.1762
0.1739
CNY
CNY
2.1293
2.1018

KÜLTÜR SANAT

© Sosyal Çene 2022 | Melon Adworks Creative Agency