Skip to content

Facebook’ta Silenleri Görme

Facebook‘ta arkadaşlarımızdan herhangi birini eklediğimizde kabul edildiğinde bildirim geliyor. Ancak bu kabul edilmiş arkadaşlarımız kişi listesinden bizi sildiği zaman herhangi bir bildirim gelmiyor bu durumda kontrol etmezsek haberimiz olmuyor. Herkesin bir Facebook’un hesabı olmasından sonra arkadaş listelerimiz kabarmış durumda kim bizi silmiş haberimiz olmuyor bu durumda?

facebook'ta sileni görme

Peki siz Facebook’ta Silenleri Görmek istermiydiniz? Böyle bi özellik Facebook’ta bulunmasada çok kolay bir tarayıcı eklentisi ile olabiliyor. Çok basit bir şekilde tarayıcınıza kurabileceğiniz eklenti ile Facebook’ta Silenleri Görebilirsiniz. Facebook Unfriend Finder Eklentisi sayesinde bu merakımızı giderebilir bizi silen hayırsız arkadaşlarımızı farkedebiliriz. Eklenti ücretsiz ve kolay kullanıma sahip olduğu için baya işine yarayacaktır.

Facebook Silenleri Görme

Yapmamız gereken Bu adrese girip varolan tarayıcımıza göre eklentiyi indirmek. Firefox tarayıcısını kullanan kullanıcılarımız ilk önce Grasemonkey eklentisini kurmak zorunda.

Eklentiyi indirdikten sonra kurulumu otomatik yapacaktır. Diğer yapmanız gereken şey ise Facebook adresine girmeniz gerekiyor. Eklentiyi kurup Facebook‘a girdikten sonra Sol Menüde Unfriends‘i göreceksiniz. Oraya tıkladıktan sonra kurulum yapmadığınız için uyarı verecektir. Karşınıza çıkan tüm seçeneklere Next‘e tıklayarak ilerleyin.

next

Tüm seçeneklere Next dedikten sonra kurulumumuz bitti. Uygulama kurulduğu andan itibaren çalışmaya başlıyor. Uygulama çalışma sistemini anlatacak olursak; Arkadaş sayınızı sayıyor ve kişi listesinden sizi çıkaran arkadaşınızı tespit edip size bildirim ile haber veriyor. Hesabını kapatan, donduran arkadaşlarıda bildirim ile haberdar ediyor. Bu şekilde Facebook’ta Silenleri Görme işlemini başarı  ile sonuçlandırmış oluyorsunuz.

Ayrıca Unfriends bölümüne tıkladığınızda altda çıkan “Pending Request” kısmında arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişileri görebilirsiniz.

 

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DÖVİZ KURLARI

Satış
Alış
USD
USD
18.6475
18.6140
EUR
EUR
19.3464
19.3116
GBP
GBP
22.4449
22.3285
CHF
CHF
19.6888
19.5632
SAR
SAR
4.9611
4.9522
JPY
JPY
13.5278
13.4388
RUB
RUB
0.3073
0.3033
CNY
CNY
2.6163
2.5825

KÜLTÜR SANAT

© Sosyal Çene 2022 | Melon Adworks Creative Agency