Skip to content

Facebook’ta Silenleri Görme

Facebook‘ta arkadaşlarımızdan herhangi birini eklediğimizde kabul edildiğinde bildirim geliyor. Ancak bu kabul edilmiş arkadaşlarımız kişi listesinden bizi sildiği zaman herhangi bir bildirim gelmiyor bu durumda kontrol etmezsek haberimiz olmuyor. Herkesin bir Facebook’un hesabı olmasından sonra arkadaş listelerimiz kabarmış durumda kim bizi silmiş haberimiz olmuyor bu durumda?

facebook'ta sileni görme

Peki siz Facebook’ta Silenleri Görmek istermiydiniz? Böyle bi özellik Facebook’ta bulunmasada çok kolay bir tarayıcı eklentisi ile olabiliyor. Çok basit bir şekilde tarayıcınıza kurabileceğiniz eklenti ile Facebook’ta Silenleri Görebilirsiniz. Facebook Unfriend Finder Eklentisi sayesinde bu merakımızı giderebilir bizi silen hayırsız arkadaşlarımızı farkedebiliriz. Eklenti ücretsiz ve kolay kullanıma sahip olduğu için baya işine yarayacaktır.

Facebook Silenleri Görme

Yapmamız gereken Bu adrese girip varolan tarayıcımıza göre eklentiyi indirmek. Firefox tarayıcısını kullanan kullanıcılarımız ilk önce Grasemonkey eklentisini kurmak zorunda.

Eklentiyi indirdikten sonra kurulumu otomatik yapacaktır. Diğer yapmanız gereken şey ise Facebook adresine girmeniz gerekiyor. Eklentiyi kurup Facebook‘a girdikten sonra Sol Menüde Unfriends‘i göreceksiniz. Oraya tıkladıktan sonra kurulum yapmadığınız için uyarı verecektir. Karşınıza çıkan tüm seçeneklere Next‘e tıklayarak ilerleyin.

next

Tüm seçeneklere Next dedikten sonra kurulumumuz bitti. Uygulama kurulduğu andan itibaren çalışmaya başlıyor. Uygulama çalışma sistemini anlatacak olursak; Arkadaş sayınızı sayıyor ve kişi listesinden sizi çıkaran arkadaşınızı tespit edip size bildirim ile haber veriyor. Hesabını kapatan, donduran arkadaşlarıda bildirim ile haberdar ediyor. Bu şekilde Facebook’ta Silenleri Görme işlemini başarı  ile sonuçlandırmış oluyorsunuz.

Ayrıca Unfriends bölümüne tıkladığınızda altda çıkan “Pending Request” kısmında arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişileri görebilirsiniz.

 

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DÖVİZ KURLARI

Satış
Alış
USD
USD
13.4261
13.4020
EUR
EUR
15.2166
15.1892
GBP
GBP
18.2521
18.1574
CHF
CHF
14.7308
14.6368
SAR
SAR
3.5792
3.5728
JPY
JPY
11.8156
11.7379
RUB
RUB
0.1762
0.1739
CNY
CNY
2.1293
2.1018

KÜLTÜR SANAT

© Sosyal Çene 2022 | Melon Adworks Creative Agency