Skip to content
Fatih Terim Koronavirus

Galatasaray’ın İmparatoru Fatih Terim’in Covid-19 Testi Pozitif

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Çin’de ortaya çıkan ve bütün dünyaya hızla yayılan yeni tip koronavirüs (Covid19) geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de de kendisini gösterdi.

Sarı kırmızılı takımın ve Türk futbolunun 66 yaşında başarılı teknik adamı açıklamayı sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı;

“Bugün yapılan test sonuçlarına göre korona virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere.”

Terim’in Tedavisi Hastanede Sürüyor

Fatih Terim’in testlerinin pozitif çıkmasının ardından Beşiktaş Ulus’ta bulunan özel hastanede tedavi altına alıntı. Galatasaray kulüp doktoru Yener İnce de hastanede durumu yakından takip ediyor.

Fatih-Terim-iyilesti-mi

Galatasaray Taraftarından Tepki

Virüsün çok hızlı yayılması sebebiyle Avrupa’da bütün spor faaliyetleri durdu. Türkiye Futbol Federasyonu maçları seyircisiz oynatma kararını açıkladıktan sonra Galatasaray spor kulübü maçları erteleme talebinde bulundu fakat bu talep reddedildi. Bunun üzerine Terim 0-0 sonuçlanan Beşiktaş karşılaşmasının ardından; “Benim çocuklarımın canı neden önemli değil! Kimi şampiyon ilan edecekseniz edin, oynamayalım kardeşim birilerine zarar gelecekse!.” açıklamalarında bulundu. Test sonucu açıklandıktan sonra bu konuşmaları gündeme taşıyan Galatasaray taraftarı Türkiye Futbol Federasyonu’na karşı yoğun bir tepki halkası oluşturdu.

Fatih Terim’in “çocuklarım” diye nitelendirdiği Galatasaray Futbolcuları yaptıkları paylaşımlarla üzüntülerini ve desteklerini dile getirdiler;

Fatih-terim-instagram-yorumlari

DÜNYA BASINI TERİM‘İ KONUŞUYOR

Yalnızca Türkiye değil dünya futbolundan da birçok isimden Terim’e destek paylaşımları yağdı. Dünyanın her yerinden spor kanalları-gazeteleri de Fatih Terimle ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.

fatih-terim-sosyal-cene

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DÖVİZ KURLARI

Satış
Alış
USD
USD
18.6475
18.6140
EUR
EUR
19.3464
19.3116
GBP
GBP
22.4449
22.3285
CHF
CHF
19.6888
19.5632
SAR
SAR
4.9611
4.9522
JPY
JPY
13.5278
13.4388
RUB
RUB
0.3073
0.3033
CNY
CNY
2.6163
2.5825

KÜLTÜR SANAT

© Sosyal Çene 2022 | Melon Adworks Creative Agency