Skip to content

Google Plus Uygulamalarını Yönetme ve Kaldırma

Sosyal paylaşım sitesi olarak Google‘nın piyasaya sürdüğü ancak dünyada çok büyük yankı bulmayan Google Plus‘ında Twitter ve Facebook gibi uygulama eklenmek kaldırma özelliği var. 2013 Yılının Şubat ayında mobil uygulamalarada Google plus ile giriş imkanı olmasının ardından Google Plus ile uygulama kullanan kullanıcı sayısında bi hayli artış oldu.

google-plusGoogle Plus‘ın uygulama özelliği getirmesinden sonra kullanıcılar bu uygulamalardan erişimi kaldırmak istediklerinde yaşadıkları bir takım sıkıntılar ortaya çıkıyor.

Kullanıcılar ”Google Plus uygulama kaldırma” şeklinde arama motorlarına başvursada tatmin edici ve çözüme dayalı bilgiler yer almıyor. Bu yazımızda size Google Plus Uygulamalarını Yönetme ve Kaldırma ? sorusunun cevabını vereceğiz.

Google Plus Uygulamalarını Yönetme ve Kaldırma ?

İyi bir Google Plus kullanıcısı olarak bir çok uygulama kullanıyorum ancak bunları kaldırmak istediğimde böyle birşeyin kolay olmadığının farkına vardım küçük çaplı bir araştırma yapınca bunun hakkında çok kaynak olmadığını ve diğer kullanıcılarında bu sorundan muzdarip olduğunu farkettim. Google Plus uygulamaları kaldırmak için size küçük çaplı bir çözüm yazısı yazdım.

  • Öncelikle Google Plus uygulamasını kaldırmak için kısa yoldan  https://plus.google.com/apps  adresine giderek uygulamalar bölümüne ulaşabilirsiniz.
  • Ancak hesabınızdan giriş yapmak istiyorsanız Google Plus hesabınızda sol menüde bulunan ”Ayarlar” bağlantısına girerek bu sayfada ”Uygulama Ayarları” kısmına giriş yaparak uygulamaları kaldırma ve yönetme bölümüne ulaşabilirsiniz.

google-plus-uygulamalars

  • Uygulama listesine giriş yaptıktan sonra istediğiniz uygulamayı kaldırmak için uygulamanın sağındaki ikona tıklayarak ”Bağlantıyı kaldır” seçeneği ile uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Uygulamaya ait geçmişi silmek isterseniz sağ tarafta bulunan sekme butonunu tıklayarak ”Tüm etkinlikleri Sil” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DÖVİZ KURLARI

Satış
Alış
USD
USD
18.5371
18.5038
EUR
EUR
17.9555
17.9232
GBP
GBP
20.1038
19.9995
CHF
CHF
18.9299
18.8092
SAR
SAR
4.9300
4.9212
JPY
JPY
12.8409
12.7565
RUB
RUB
0.3229
0.3187
CNY
CNY
2.5997
2.5662

KÜLTÜR SANAT

© Sosyal Çene 2022 | Melon Adworks Creative Agency