Skip to content
max-kruse-koronavirus

Max Kruse’dan Nutellalı Covid-19 Testi

Koronavirüs pandemisi sebebiyle erken teşhis ve önlem amacıyla tüm spor kulüpleri takım oyuncularına ve idari çalışanlarına Covid-19 testi yaptırmıştı. Fenerbahçe Futbol Kulübü de 25 Mart’ta bütün takım futbolcuları ve çalışanlarına koronavirüs testi yapıldığını, bir oyuncu ve bir kulüp çalışanında Covid-19 virüsünün saptandığını bildirmişti.

Max Kruse

25 Mart tarihinde Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde futbol takımı teknik sorumluları, futbolcular ve idari çalışanlara koronavirüs taraması yapılmıştı. Yapılan taramalar sonucunda bir sağlık çalışanı ile Fenerbahçe’nin Alman futbolcusu Max Kruse’nin testi pozitif çıkmıştı. Testi pozitif çıkanlar hemen hastaneye kaldırılarak tedavilerine başlanmıştı.
Alman oyuncu daha önce Koronavirüs ile alakalı yaptığı bir konuşmada aşı bulunamamasına tepki göstermiş ve “Fenerbahçe, gerekli önlemleri alıp, bize uyarılar yaptı. Evden çıkmıyoruz. Ancak sürekli evde kalınca da yemeden durmak zor! Mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Henüz bu virüsün aşısının bulunmamış olması çok aptalca” ifadelerini kullanmıştı.
Fenerbahçe Ekibi 2 Nisan tarihinde Max Kruse’den gelen haberle rahatladı. Son yapılan testlere göre 32 yaşındaki oyuncu Kruse’nin Covid-19 testinin negatif çıktığı öğrenildi.

NUTELLA İLE COVİD-19 TESTİ YAPMIŞ!

Koronavirüste tat alma duyusunun azaldığını iddia ediyorlardı. Ben de bir gece kalktım ve ekmeğimin üstüne Nutella sürerek yedim. Nutella’nın tadını aldım. Aslında kendime küçük bir test yapmak istedim. Sadece evde oturursan dikkatli olman gerekiyor. Yemeden durmak çok zor. Hiç beslenme planım olmadı ama mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye çalışıyorum.

Max Kruse Instagram Hesabından Evde Yaptığı Antrenman Görüntülerini Paylaştı

ANTRENMALARINA EVDE DEVAM EDİYOR

Kruse, Almanya’da yayın yapan bir TV kanalının Instagram canlı yayınına katıldı. Yayında sevenlerinin sorularını yanıtlayan Kruse, sağlık durumu hakkında bilgi vererek karantinada kalmaya devam ettiğini, günlerinin gayet güzel geçtiğini ve evinin balkonunda ağırlık çalışarak formunu korumaya çalıştığını dile getirdi. Kruse:
“Kendimi çok iyi hissediyorum. Herhangi bir problemim yok. Evimde mutluyum, huzurluyum ve güvendeyim. Bu günleri evde spor yaparak ve müzik dinleyerek geçiriyorum. Boş zamanlarımda ise film izliyorum ve bolca yeni şarkılar keşfediyorum.” dedi.
Kendi instagram hesabında evde yaptığı antrenman videolarını paylaşan Alman yıldız ‘Bahane Yok’ ifadesini kullanarak spor yapmak için illa sahada olmak gerekmediğinin ve hiçbir şartta spor yapmamanın bir mazereti olmayacağının mesajını verdi.

Max Kruse için Sağlık Bakanlığı’ndan beklenen sonuçlarla ilgili ise Fenerbahçe Spor Kulübü’nden henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DÖVİZ KURLARI

Satış
Alış
USD
USD
18.6475
18.6140
EUR
EUR
19.3464
19.3116
GBP
GBP
22.4449
22.3285
CHF
CHF
19.6888
19.5632
SAR
SAR
4.9611
4.9522
JPY
JPY
13.5278
13.4388
RUB
RUB
0.3073
0.3033
CNY
CNY
2.6163
2.5825

KÜLTÜR SANAT

© Sosyal Çene 2022 | Melon Adworks Creative Agency