Skip to content

SILA’NIN CANLI YAYIN SKANDALI!

sanatci-sila

Kısa süre içerisinde tüm dünyayı etkisine altına alan koronavirüs nedeniyle korunmak amaçlı evde karantinaya çekilen sanatçılar hayranlarına moral vermek için evlerinden canlı yayın aracılığıyla konser vermeye başladı.

Konser veren sanatçılar arasında Sıla’da vardı. Konser bitiminde bağlantıyı kapattığını sandı ancak yanıldı. Sanatçının olayı anladığında yaşadığı panik ise yüzüne yansıdı. Bu yayın kazası bazı izleyenleri güldürürken bazılarını ise eleştiriye itti ve Sıla’yı samimiyetsizlik ile suçladı.

SILA OLAYIN AÇIKLAMASINI YAPTI

Canlı yayını sonrasında gelen eleştiri tufanına karşılık ünlü sanatçı sosyal medya üzerinden bir paylaşımla açıklamasını yaptı. İşte Sıla’nın paylaşımı: “Heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından. Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük geçtik buna. Ama ah o fesat beri durur mu fesat! İşte, biz o fesatı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Dün başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni, defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe’de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi dört duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın biz de şahit olmayalım mı?”

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.