Skip to content

TeamViewer İle Uzak Bağlantı Nasıl Yapılır

TeamViewer uygulaması ile kendi bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara çok rahat bir şekilde ID ve Şifre yardımı ile bağlanabilirsiniz. Uygulama çok güvenlidir istediğiniz zaman bağlantıyı kesebilirsiniz. ID ve şifre otomatik oluşturarak her uygulamayı açışınızda program kendini güncelleyerek her hangi bir güvensizliğe yol açmaz.

teamviewer nasıl kullaanılır

TemaViewer uzun zamandır uzak bağlantı için kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Bilgisayarlar arası kolayca müdahale etme, güvenli bir şekilde dosya paylaşımı yapmaya izin veren uygulamalıdır. TeamViewer ile ilk tanışmanız ve nasıl bağlanıcağınızı bilmiyorsanız eğer bu yazı tam size göre TeamViewer İle Uzak Bağlantı Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabı yazımızda.

TeamViewer İle Uzak Bağlantı Nasıl Yapılır?

  • TeamViewer ile uzaktan bağlantı yapmak için ilk önce TeamViewer indirmeniz gerekiyor. İndirip kurması çok basit bir uygulama olan TeamViewer‘ı indirdikten sonra çalıştırmaya başladığınız size kullanıcı ID ve şifre verecek eğer bilgisayarınıza bağlanılmasını istiyorsanız bu kullanıcı ID’ını ve şifrenizi karşı tarafa yollarak TeamViewer yönenim ekranına yazması gerekiyo ve doğru bir şekilde sizin bağlatınıza müdahil olabilecektir.

teamviewer ile uzaktan bağlantı

  • Bu işlemi yaptıktan sonra ikinci resimde bulunan ekran karşı bağlandığınız ekran olacaktır onun ekran görüntüsü ekranınıza yansıyacaktır.

teamviewer ile bağlanma

  • TeamViewer ile uzaktan bağlantı çok basittir uygulama panelini açtığınızda türkçe olarak herşeyin çok kolay kullanabildiğini anlayacaksınız.
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DÖVİZ KURLARI

Satış
Alış
USD
USD
9.2159
9.1993
EUR
EUR
10.6978
10.6785
GBP
GBP
12.6729
12.6071
CHF
CHF
10.0033
9.9394
SAR
SAR
2.4571
2.4526
JPY
JPY
8.0861
8.0330
RUB
RUB
0.1301
0.1284
CNY
CNY
1.4410
1.4224

KÜLTÜR SANAT

© Sosyal Çene 2021 | Melon Adworks Creative Agency