Skip to content
Twitter’da Uygulamasız ve Limitsiz Toplu Unfollow

Twitter’da Uygulamasız ve Limitsiz Toplu Unfollow

Son yılların popüler sosyal medya organı Twitter gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Takip edilme isteği Twitter kullanıcıların genel isteğidir Twitter’da takipçi sayısı popülerliğinizi belirler hali ile böyle olunca Twitter’da takipçi kazanmak için insanlar bir çok yol deniyor.

Bunlardan biriside takipçi kazanmak için karşılıklı takip seçeneği herhangi bir takipçi uygulaması kullanmadan karşılıklı takip hesaplarının aracılığı ile başkalarının takip ederek onlarında sizi takip etmesini sağlıyorsunuz. Tabi bu tür seçeneği kullananların bazıları takip etmiyor sadece takipçi kazanmaya çalışıyor yüzlerce kişinin arasında sizi takip etmeyeni bulmak çok kolay bir şey değildir. Sizi takip etmeyenleri öğrenmek için uygulama kullanmak zorunda kalıyor olabilirsiniz bu uygulamaların çoğu reklam ve virüs içeriyor paravan bir uygulama kullanmanızı önermem. Bu yazımızda herhangi bir uygulama kullanmadan Twitter’da Uygulamasız ve Limitsiz Toplu Unfollow sorusunun cevabını vereceğiz.

Herhangi bir takipçi uygulaması kullanmadan Twitter’da toplu unfollow yapabilirsiniz veya sizi takip etmeyenleri direk takipten çıkartabilirsiniz. Bunu nasıl yapıcağınıza gelicek olursak sizin için yazılmış özel bir kod ile çok kısa bir sürede uygulama kullanmadan yapmanız mümkündür.

Twitter’da Uygulamasız ve Limitsiz Toplu Unfollow
Twitter’da Uygulamasız ve Limitsiz Toplu Unfollow

Şimdi hazırlanan bu kodla nasıl Twitter hesabınızı takip etmeyen kullanıcılardan takibi geri çekmeyi anlatacağız. aşağıda anlattığımız yolu izleyerek çok kısa bir sürede sorunsuz işleminizi halledebilirsiniz;

  • Geliştiri araçları açmanız gerekiyor. Chrome kullanıcısı iseniz ”F2” tuşu ile Ctrl-Shift-J ile veya sağ tuşa tıklayarak ”öğeyi denetle” seçeneği ile girebilirsiniz Firefox kullanıcısı iseniz Ctrl-Shift-K tuşlarına basarak geliştiri ayarlarına girebilirsiniz.
  • Geliştiri ayarlarını tarayıcınızda açtıktan sonra ”Consele” sekmesine basın ve orada kod yazmak için bir alan göreceksiniz. Chrome ve Firefox’dada bu alan mevcuttur.
  • Ardından aşağıda verdiğimiz kodların  üzerine gelip kopyalayıp tarayıcınızda açılan ”Console” bölümüne kodu yapıştırıp ”Enter”a basın.

—————————————————————————————————————————————————-

 setInterval(function() {  $(“.FollowStatus”).each(function(){  $(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();  }); 5$(“div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button”).click(); }, 20000);  setInterval(function() { $(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();  }, 30000);  setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);  },5000);  setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);  },1000);
—————————————————————————————————————————————————–
Twitter’da uygulamasız bir şekilde yukarıda yaptığımız işlemi doğru adımlarla uygularsanız sizi takip etmeyen kullanıcılardan kurtulursunuz. İşlemin bittiğini takip ettiğiniz kullanıcı listesinde hiç bir kullanıcı kalmayana kadar bekleyin, listese kullanıcı gözükmüyorsa kod ile sizi takip etmeyen kullanıcılar sıfırlanmıştır.
Yukarıda verdiğimiz kod sizi takip edenlerden takibi kaldırmaz sadece işlem sırasında takip ettiklerinizdende takip kaldırılmış gibi gözükür ancak sayfayı yenilediğinizde takip edenler tekrar sayfada gözükmeye başlayacaktır.
Kod ile işlemi gerçekleştiren arkadaşlardan yorumlarını bekliyoruz.
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DÖVİZ KURLARI

Satış
Alış
USD
USD
18.5371
18.5038
EUR
EUR
17.9555
17.9232
GBP
GBP
20.1038
19.9995
CHF
CHF
18.9299
18.8092
SAR
SAR
4.9300
4.9212
JPY
JPY
12.8409
12.7565
RUB
RUB
0.3229
0.3187
CNY
CNY
2.5997
2.5662

KÜLTÜR SANAT

© Sosyal Çene 2022 | Melon Adworks Creative Agency