Skip to content

Vine Videoları

imagess

Sosyal medyanın yeni gözdesi Vine Türkiye‘de büyük ilgi gördü 6 – 9 Saniye arası video çekimi yapabileceğiniz Vine’da 9 saniyeye çekeceğiniz video sığdırıyorsunuz. Şimdiden bir çok fenomenin oluştuğu Vine’da birbirinden komik videolar ortaya çıkmaya başladı. Hatta www.TurkeyVine.com Türkiye resmi sayfası bile açıldı

Vine videoları o kadar tuttuki Facebook İnstagram’ı satın aldıktan sonra İnstagram’a video özelliği koydu. Ancak bu video özelliği Vine kadar etkili olamadı Vine videoları komik veya şaşırtıcı olduğu için dikkat çekmeye başardı. Vine’ın fenomenleri ise Hakan Hepcan, Anıl İlter, Can Çekin, Halil Söyletmez, Erkan Aker Vine’ın gözdesi olmayı başardılar.

Vine fenomenleri birbirinden komik Vine’ları ile kendilerine hayran bırakıyorlar benimde favorim olan Hakan Hepcan ve Anıl İlter birbirinden başarılı Vine videoları ile keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacak. Bi insan 6-9 saniyede güldürülür mü güldürülür bunu Vine ile tanıştıktan sonra anlayacaksınız.

Vine’ın resmi Türkiye sayfası ise yayınlandı. Vine Resmi Türkiye Sayfası birbirinden komik vine videoları ile karşınızda kaliteli bir şekilde dünyadan ve Türkiye’den vine videoları izleyebilir Vine fenomenlerini takip edebilirsiniz.

Vine videoları izlemek çok kolay Vine’ın resmi sayfasındanda vine videolarına ulaşabilirsiniz. Ancak bu biraz karmaşık olduğu için Youtube veya www.Turkeyvine.com‘dan istediğiniz Vine videosuna ulaşabilirsiniz.

 

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

3 Yorumlar

  1. Son dönemin patlayan sosyal medya araçları oldu severek takip ediyorum

  2. Mükemmel vine videoları severek takip ediyorum ayrıca hakan hepcan favorim :)


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.